Mng Kargo Damlataş Şubesi

Adres

Saray Mahallesi Galatasaray Caddesi Öztürk Apartmanı No: 43/A Alanya Antalya

Telefon

0 242 519 1971

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Damlataş Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Damlataş Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Damlataş Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde başlangıç adresinizi girin veya haritadan konumunuzu seçin.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girdikten sonra telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Mng Kargo'nun Damlataş şubesine uzak bir konumda yer alıyorsanız kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Detayları sayfanın başında belirtilen Damlataş şubesine yol tarifi için yukarıda da görüldüğü üzere Maps yazılımını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Damlataş Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Yol tarifi Google Haritalar tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Şubeye nasıl gidilir, alternatif güzergahlar ve ulaşım yöntemleriyle birlikte güzergahların trafik durumları da gözetilerek harita üstünde işaretlenecek ve detaylı olarak gösterilecektir.

Mng Kargo Damlataş Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Damlataş Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Alanya Şubeleri

Alanya ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Alanya ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için en yakın kargo şubesini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Genellikle internet sitesinden kargo takip sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip numaranıza ihtiyaç var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız işleminizi yapmak üzere Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Açılacak olan ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından alt taraftaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip numarasını büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Son olarak da alt taraftaki büyüteç ikonuna dokunun. Takip kodunuz doğru girdiyseniz son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında ara sıra bilgilerin geç güncellenebileceğini not düşmekte fayda var. Telaşa lüzum yok paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numaranızı kaybettiyseniz sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Size özel kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında kayıtlıdır ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Damlataş Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.