Mng Kargo Beykent Şubesi

Adres

Beylikdüzü Sanayi Sitesi No: 22 Beylikdüzü İstanbul

Telefon

0 212 873 2092

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Beykent Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Beykent Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Beykent Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girmenizi müteakip telefonunuzun ekranından ya da bilgisayarınızdan başka bir işlem gerekmemektedir.

Mng Kargo Beykent şubesine yaya gidemeyecek kadar uzaktaysanız aracınızla veya toplu taşıma imkanlarıyla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun Beykent şubesine yol tarifini sormak üzere Google Maps altyapısının güzelliklerini kullanmaktayız.

Yol tarifleri, güzergahlar ve alternatif ulaşım yöntemleri tamamen ayrı ayrı etki gücü olan hususlara bağlı olarak değişmektedir:

Yola çıkış noktanız, trafik yoğunluğu, kapanan yollar, yol çalışmaları ve acil durumlar.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Beykent Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu rotalar Google Haritalar marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Tahmini varış süreleri ve alternatif yol tarifleri trafik de hesaba katılarak harita üstünde işaretlenecek ve detaylı olarak gösterilecektir.

Mng Kargo Beykent Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Kazalar veya diğer acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Beykent Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Beylikdüzü Şubeleri

Beylikdüzü ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramadan önce sitemiz üzerinden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Üstelik internetten kargo takip daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip için kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa beklemeden Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takibi hızlıca yapabilirsiniz.

Açılan sayfada kargo takip uygulamasını bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra alttaki kodunuzu girebileceğiniz yere Kargo takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Daha sonra hemen sağında yer alan büyütece dokunun. Size verilen takip kodu doğru girdiyseniz son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında bazı durumlarda teknik gecikmeler yaşanabileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten bir iki saat içinde yeniden deneyin.

Takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem yok kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında saklanır ve kaybolmaz. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şube yetkilisinden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo takip koduna ulaşacaksınız.


Mng Kargo Beykent Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.