Mng Kargo Mermerciler Şubesi

Adres

Yakuplu Merkez Mahallesi Mermerciler Sanayi Sitesi 1. Cadde No: 6 Beylikdüzü İstanbul

Telefon

0 212 875 6500

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Mermerciler Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Mermerciler Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Mermerciler Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında rota hesaplayabilmek için başlangıç noktasını seçmeniz gerekir.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçtikten sonra akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok.

Mng Kargo'nun Mermerciler şubesine yaya gidilemiyorsa farklı taşıtlarla ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Adres ve telefon numarası yukarıda belirtilen Mng Kargo Mermerciler şubesine yol tarifini sormak için Google'ın geliştirdiği Google Maps uygulamasının altyapısını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Mermerciler Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu rotalar Google Maps tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz alternatif güzergah ve ulaşım önerileri ile birlikte haritada görüntülenecektir.

Mng Kargo Mermerciler Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Kapanan yollar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Mermerciler Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Beylikdüzü Şubeleri

Beylikdüzü ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramaya gerek olmaksızın "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca internetten kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip işlerinizi yürütebilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip modülünü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından sağ taraftaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip numarasını harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Sonuca ulaşmak için hemen sağındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında ara sıra gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip kodunuzu kaybettiyseniz hiç sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda bununla ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde uzun süre saklanır ve sorgulanabilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Mermerciler Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.