Mng Kargo Mermerciler Şubesi

Adres

Yakuplu Merkez Mahallesi Mermerciler Sanayi Sitesi 1. Cadde No: 6 Beylikdüzü İstanbul

Telefon

0 212 875 6500

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Mermerciler Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Mermerciler Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Mermerciler Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında rota hesaplayabilmek için başlangıç noktasını seçmeniz gerekir.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçtikten sonra akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok.

Mng Kargo'nun Mermerciler şubesine yaya gidilemiyorsa farklı taşıtlarla ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Adres ve telefon numarası yukarıda belirtilen Mng Kargo Mermerciler şubesine yol tarifini sormak için Google'ın geliştirdiği Google Maps uygulamasının altyapısını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Mermerciler Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu rotalar Google Maps tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz alternatif güzergah ve ulaşım önerileri ile birlikte haritada görüntülenecektir.

Mng Kargo Mermerciler Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Kapanan yollar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Mermerciler Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Beylikdüzü Şubeleri

Beylikdüzü ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şubeyi aramadan önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip hızlıca yapabilirsiniz. Çoğu zaman online olarak kargo takibi çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takibi sürdürebilirsiniz.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip modülünü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından sağındaki veya altındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Daha sonra altında bulunan büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip hatasız bir şekilde girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip yaparken kimi zaman gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamak lazım. Böyle durumlarda endişe etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numarasını unuttuysanız sorun değil çaresi var. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili bilgi mevcuttur. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde aynen durur kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo takip kodunuza tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Mermerciler Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.