Mng Kargo Yakuplu Şubesi

Adres

Yakuplu Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi No: 71/1 Beylikdüzü İstanbul

Telefon

0 212 876 6014

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Yakuplu Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Yakuplu Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Yakuplu Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada güzergah hesaplamak için nereden başlayacağınızı seçmeniz gerekir.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçmenizin ardından genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Yakuplu şubesine yakın değilseniz alternatif ulaşım imkanlarıyla giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Telefon ve adres bilgileri verilen Mng Kargo Yakuplu şubesine yol tarifialmak için Google Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Yakuplu Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Güzergah önerileri ve rotalar Google tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi bilgileriniz ve trafik durumu ekranın sağındaki haritada detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Yakuplu Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Yol kazaları gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Yakuplu Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Beylikdüzü Şubeleri

Beylikdüzü ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramaya gerek olmaksızın anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik internetten ya da uygulamadan kargo takip zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. Anasayfadan kargo takip işlemlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip uygulamasını bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen sağındaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip numaranızı büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bunu da yaptıktan sonra sağ taraftaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip hatasız bir şekilde girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken kimi zaman sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat sonra yeniden deneyin.

Kargo takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında bununla ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodu firmanın sisteminde uzun süre saklanır kaybolmaz. Evinize en yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo takip koduna erişeceksiniz.


Mng Kargo Yakuplu Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.