Mng Kargo Büyükşehir Şubesi

Adres

Cumhuriyet Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Çandarlı Sok. Beyazpark Apartmanı No: 6 Beylikdüzü İstanbul

Telefon

0 212 871 0830

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Büyükşehir Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Büyükşehir Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Büyükşehir Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girdikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Mng Kargo'nun Büyükşehir şubesine yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Mng Kargo Büyükşehir şubesine rota ve yol tarifi almak için Google Maps teknolojisini kullanmaktayız.

Büyükşehir Şubesi'ne önerilen yol tarifleri tamamen alttaki hususlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  1. Konumunuz
  2. Şubeye olan mesafeniz
  3. Trafik

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Büyükşehir Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu rotalar Google tarafından algoritma marifetiyle hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz araba, yürüyerek veya bisiklet gibi farklı önerilerle birlikte harita üstünde işaretlenecektir. Bunu isterseniz kendinize e-posta ile iletmeniz mümkün.

Mng Kargo Büyükşehir Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Büyükşehir Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Beylikdüzü Şubeleri

Beylikdüzü ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şube yetkililerini aramadan önce sitemiz üzerinden kargo takip ve diğer işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Çoğu zaman online olarak kargo takibi daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodu yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen sağında yer alan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Kargo takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice yazmalısınız. Akabinde sağında bulunan büyüteci işaretleyin. Kargo takip numarası hatasızsa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında bazen gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamalısınız. Acele etmeyin, paketiniz işlendikten en geç 2 saat içinde yeniden deneyin.

Takip kodunuzu bilmiyorsanız sorun değil kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında bu konularla ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında aynen durur ve tekrar erişilebilir. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Büyükşehir Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.