Mng Kargo Dokuma Şubesi

Adres

Özgürlük Mahallesi Namık Kemal Bulvarı Veli Çelikbaş Apartmanı No: 70/1 Kepez Antalya

Telefon

0 242 334 8083

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Dokuma Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Dokuma Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Dokuma Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin.

Yol tarifi için ilk konumu seçmenizi müteakip yeni bir işleme gerek yok.

Mng Kargo Dokuma şubesinin bulunduğu adrese yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa alternatif vesaitle ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Adres, telefon numarası ve çalışma saatleri yukarıda belirtilen Mng Kargo Dokuma şubesine Google tarafından geliştirilen Maps altyapısını kullandık. Yol tarifi önerileri tamamen her birinin farklı bir etki katsayısı bulunan faktörlere bağlı olarak değişmektedir:

  • Yol tarifini değiştiren muhtemel parametreler
  • Mesafe, yoğunluk
  • başlangıç noktanız

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Dokuma Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu yol tarifi önerileri Google tarafından yazılım marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifleri ve tahmini varış süreleri rotaların trafik durumlarına da bakılarak ekranın sağ tarafında gösterilecektir.

Mng Kargo Dokuma Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Dokuma Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Kepez Şubeleri

Kepez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kepez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramadan önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik online olarak kargo takip yapmak sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hiç durmadan Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Giriş sayfamızdan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip uygulamasını bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela, Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından alt taraftaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Son bir şey daha kaldı alt taraftaki sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip numarası doğru girdiyseniz konum bilgisi gelecektir. Kargo takip işlemlerinde sık olmamakla birlikte teknik gecikmeler yaşanabileceğini not düşmekte fayda var. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat sonra tekrar bakın.

Takip numaranızı kaybettiyseniz o da sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında kayıtlıdır ve sorgulanabilir. Evinize en yakın Mng Kargo şubeyi arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza erişeceksiniz.


Mng Kargo Dokuma Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.