Mng Kargo Varsak Şubesi

Adres

Yeni Mahalle Yeşilırmak Caddesi Yalçınkaya Apartmanı No: 99 Kepez Antalya

Telefon

0 242 326 1333

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Varsak Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Varsak Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Varsak Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin. Bu işlemi harita üstünde tıklayarak da yapabilirsiniz.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girmenizin ardından klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Varsak şubesinin konumuna yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz alternatif vasıtalarla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz.

Adres ve telefon numarası yukarıda belirtilen Mng Kargo Varsak şubesine rota sormak için Google Maps altyapısını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Varsak Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu tavsiyeler yazılımsal olarak otomatik olarak getirilmektedir. Tahmini varış süreleri, yol tarifleri ve toplu taşıma gibi öneriler trafik yoğunlukları ve yolların kapalı olma durumlarına da bakılarak ekranda belirecektir.

Mng Kargo Varsak Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Varsak Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Kepez Şubeleri

Kepez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kepez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade sitemizden de kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız mümkün. Ayrıca online olarak kargo takibi daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç var. Kargo takip kodu hazırsa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Anasayfadan kargo takip işlerinizi yapmanız mümkün.

Açılacak olan sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen sağında yer alan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip numarasını büyük ve küçük harfleri gözeterek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Bunun akabinde hemen sağında yer alan "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip kodu hatasızsa paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında ara sıra sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Takip kodunuzu bilmiyorsanız problem değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfasında bu konularla ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodları kargo şirketinin sistemlerinde uzun süre saklanır ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Varsak Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.