Mng Kargo Palmiye Şubesi

Adres

Orta Mahalle Antalya Caddesi No: 154 Altınova Kepez Antalya

Telefon

0 242 341 4106

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Palmiye Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Palmiye Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Palmiye Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin.

Başlangıç noktasını seçtikten sonra telefonda başka bir işlem yapılmasına gerek kalmamakla birlikte klavye kullanıyorsanız Enter'a basabilirsiniz.

Palmiye şubesine yürüyerek gitme imkanınız yoksa toplu taşıma imkanlarıyla erişim sağlayabilirsiniz. Telefon ve adres gibi bilgileri verilen şubeye yol tarifi almak üzere yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps sitesini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Palmiye Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Tahmini varış süreleri, yol tarifleri, toplu taşıma gibi öneriler yolların trafik durumu da göz önünde bulundurularak ekranın sağındaki haritada detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Palmiye Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Palmiye Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Kepez Şubeleri

Kepez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kepez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramaya gerek olmadan Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takibi daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu hazırsa hemen Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Sitemizin ana sayfasından kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Açılacak olan sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen sağında bulunan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip numaranızı büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Bunu da yaptıktan sonra hemen sağındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip bilgileriniz hatasız bir şekilde girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde sık olmamakla birlikte bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamak lazım. Telaşa lüzum yok paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numarasını kaybettiyseniz telaşa gerek yok, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair bilgiler verdik. Size özel kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında saklanır ve sorgulanabilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo gönderi takip numarasına tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Palmiye Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.