Mng Kargo Kepez Şubesi

Adres

Akdeniz Sanayi Sitesi 5009. Sokak No: 116 Kepez Antalya

Telefon

0 242 221 4516

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kepez Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kepez Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kepez Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde başlangıç noktasını girin ya da haritadan seçin.

Başlangıç konumunu seçtiniz, varış noktası olarak zaten kargo şubesi otomatik olarak işaretlendi, bunun ardından klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz.

Mng Kargo'nun Kepez şubesine yürüyebilecek halde değilseniz kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz. Kepez şubesi ile birlikte diğer tüm Mng Kargo şubelerine yol tarifi almak için yukarıda da görüldüğü üzere Maps uygulamasının imkanlarını kullanmaktayız. Kepez Şubesi'ne ve diğer kargo şubelerine önerilen yol tarifleri genel olarak aşağıda yer alan listedeki hususlara bağlıdır:

Yola çıkış noktası, güzergah yoğunluğu, acil durumlar ve kapalı yollar.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kepez Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Yol tarifi Google Haritalar marifetiyle hesaplanmaktadır. Yol tarifleriniz araba veya bisiklet gibi alternatif önerilerle birlikte trafik durumuna da bakılarak Google Maps üstünde detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Kepez Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Yol kazaları güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Kepez Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Kepez Şubeleri

Kepez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kepez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi sürdürebilirsiniz. Çoğu zaman internet sitesinden kargo takip daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takibi için kargo takip kodunuza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Anasayfadan kargo takip yapabilirsiniz.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip modülünü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örneğin Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra altında bulunan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Kargo takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Sonuca ulaşmak için sağ taraftaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip kodu hatasızsa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip yaparken kimi zaman gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Telaşlanmayın, paketiniz şubede teslim alındıktan birkaç saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Takip kodunu unuttuysanız problem değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde saklanmıştır kaybolmaz. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şube yetkilisinden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo takip numarasına ulaşacaksınız.


Mng Kargo Kepez Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.