Mng Kargo Kepez Şubesi

Adres

Akdeniz Sanayi Sitesi 5009. Sokak No: 116 Kepez Antalya

Telefon

0 242 221 4516

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kepez Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kepez Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kepez Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde başlangıç noktasını girin ya da haritadan seçin.

Başlangıç konumunu seçtiniz, varış noktası olarak zaten kargo şubesi otomatik olarak işaretlendi, bunun ardından klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz.

Mng Kargo'nun Kepez şubesine yürüyebilecek halde değilseniz kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz. Kepez şubesi ile birlikte diğer tüm Mng Kargo şubelerine yol tarifi almak için yukarıda da görüldüğü üzere Maps uygulamasının imkanlarını kullanmaktayız. Kepez Şubesi'ne ve diğer kargo şubelerine önerilen yol tarifleri genel olarak aşağıda yer alan listedeki hususlara bağlıdır:

Yola çıkış noktası, güzergah yoğunluğu, acil durumlar ve kapalı yollar.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kepez Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Yol tarifi Google Haritalar marifetiyle hesaplanmaktadır. Yol tarifleriniz araba veya bisiklet gibi alternatif önerilerle birlikte trafik durumuna da bakılarak Google Maps üstünde detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Kepez Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Yol kazaları güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Kepez Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Kepez Şubeleri

Kepez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kepez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramadan önce sitemiz üzerinden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Genellikle online kargo takibi daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Açılan sayfada kargo takip modülünü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasının ardından altında bulunan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Bunun ardından hemen sağındaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip bilgileriniz doğru bir şekilde ekrana girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip yaparken bazı durumlarda bilgilerin geç güncellenebileceğini bilmek lazım. Telaşa lüzum yok paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Takip numarasını kaybettiyseniz problem yok çaresi var. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip detayları ile ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında saklanmıştır ve tekrar erişilebilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo kargo takip koduna tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Kepez Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.