Mng Kargo Ergene Şubesi

Adres

Sağlık Mahallesi Edirne Caddesi No: 6/B Ulaş Çorlu Tekirdağ

Telefon

0 282 686 2600

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Ergene Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Ergene Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Ergene Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin.

Harita ekranında ilk konumu girdikten sonra klavyenizden Enter'a basabilirsiniz.

Mng Kargo'nun Ergene Şubesi'ne yürüyerek gitme imkanınız yoksa aracınız veya toplu taşıma ile giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz.
Adres, telefon ve mesai detayları yukarıda verilen Mng Kargo Ergene Şubesi'ne yol tarifi sormak için Google tarafından geliştirilen Maps sitesini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Ergene Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Yol tarifleri Google tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri ekranda görüntülecek. Ayrıca bu bilgileri kaydetmek isterseniz telefonunuza e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Ergene Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Ergene Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Çorlu Şubeleri

Çorlu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çorlu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmadan sitemizden de kargo takip ve diğer işlerinizi yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip işlemleri daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip kodunuza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa doğruca Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Giriş sayfamızdan kargo takip gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan sayfada kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasının ardından altındaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bunun ardından hemen sağında yer alan büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Takip kodunuz doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazen sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat sonra tekrar bakın.

Kargo takip kodunuzu kaybettiyseniz sorun değil çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda bununla ilgili bilgi mevcuttur. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu firmanın sisteminde uzun süre saklanır ve sorgulanabilir. En yakın Mng Kargo şubeyi arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Ergene Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.