Mng Kargo Ergene Şubesi

Adres

Sağlık Mahallesi Edirne Caddesi No: 6/B Ulaş Çorlu Tekirdağ

Telefon

0 282 686 2600

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Ergene Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Ergene Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Ergene Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin.

Harita ekranında ilk konumu girdikten sonra klavyenizden Enter'a basabilirsiniz.

Mng Kargo'nun Ergene Şubesi'ne yürüyerek gitme imkanınız yoksa aracınız veya toplu taşıma ile giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz.
Adres, telefon ve mesai detayları yukarıda verilen Mng Kargo Ergene Şubesi'ne yol tarifi sormak için Google tarafından geliştirilen Maps sitesini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Ergene Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Yol tarifleri Google tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri ekranda görüntülecek. Ayrıca bu bilgileri kaydetmek isterseniz telefonunuza e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Ergene Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Ergene Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Çorlu Şubeleri

Çorlu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çorlu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için en yakın kargo şubesini aramadan önce sitemizden de kargo takip hızlıca yapabilirsiniz. Genellikle internet sitesinden kargo takip daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız işleminizi yapmak üzere Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip modülünü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra alt kısımda takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Kargo takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bunun ardından hemen sağındaki büyütece dokunun. Kargo takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse sonuç gelecektir. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman gecikmelerin yaşanabileceğini bilmek lazım. Acele etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numarasını unuttuysanız sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair bilgileri öğrenebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında kayıtlıdır ve sorgulanabilir. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubeyi arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına ulaşacaksınız.


Mng Kargo Ergene Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.