Mng Kargo Günebakan Şubesi

Adres

Muhittin Mahallesi Reşitpaşa Caddesi Tütün Sok. Özgen Yapı Apt. No: 7 Çorlu Tekirdağ

Telefon

0 282 653 0822

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Günebakan Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Günebakan Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Günebakan Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde yola çıkış adresini seçin. Seçim işlemini harita üstünden de yapabilirsiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçmenizin ardından akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Günebakan şubesinin konumuna uzak bir konumdaysanız farklı ulaşım imkanlarıyla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Mesai saatleri ile birlikte adres ve telefon numarası verilen şubeye rota ve yol tarifi almak için Google tarafından geliştirilen Maps sitesini ve uygulamasını kullanıyoruz. Yol tarifi ve şubeye ulaşım önerileri aslında her birinin ağırlığı farklı olmak üzere belli faktörlere bağlı olarak değişmektedir:

  1. Yola çıkış konumunuz
  2. Trafik yoğunluğu
  3. Acil durumlar ya da afetler
  4. Mesafeler
  5. Yol çalışmaları

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Günebakan Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu öneriler Google yazılımı tarafından hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar, ulaşım yöntemleri ve tahmini süre harita üstünde işaretlenecektir.

Mng Kargo Günebakan Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Acil durumlar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Günebakan Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Çorlu Şubeleri

Çorlu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çorlu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip işlemlerini sürdürebilirsiniz. Genellikle kargo takibini online yapmak oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Sitemizin anasayfasından kargo takip işlemlerinizi yapmanız mümkün.

Açılacak olan ekrandan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra sağında bulunan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Son adım olarak hemen sağında bulunan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip yaparken sık olmamakla birlikte gecikmelerin yaşanabileceğini bir kenara not edin. Acele etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip kodunuzu bilmiyorsanız sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında aynen durur ve sorgulanabilir. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo takip koduna ulaşacaksınız.


Mng Kargo Günebakan Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.