Mng Kargo Velimeşe Şubesi

Adres

İstasyon Mahallesi İstasyon Caddesi No: 87/B Velimeşe Çorlu Tekirdağ

Telefon

0 282 674 5106

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Velimeşe Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Velimeşe Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Velimeşe Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin.

Harita ekranında ilk konumu girdikten sonra genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Mng Kargo'nun Velimeşe şubesine yürüyerek gitme imkanınız yoksa arabanızla veya varsa toplu taşımayla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Yukarıda detayları verilen Velimeşe şubesine rota ve yol tarifi almak için Google tarafından sunulan Haritalar teknolojisinin açık kaynak imkanlarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Velimeşe Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Güzergah önerileri ve rotalar Google tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine alternatif güzergahlar ve trafik bilgileri ekranda işaretlenecektir. Bu aramayı telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Velimeşe Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Velimeşe Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Çorlu Şubeleri

Çorlu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çorlu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şube yetkililerini aramadan önce sitemizden de kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca online kargo takip süreçleri daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç var. Kargo takip kodu yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Sitemizin anasayfasından kargo takip işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip modülünü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra sağında bulunan kodunuzu girebileceğiniz yere Takip numarasını harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Daha sonra sağındaki veya altındaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Takip numarası hatasızsa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken sık olmamakla birlikte gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu bilmiyorsanız sorun değil, çaresi var. Mng Kargo Takip sayfamızda bu konularla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz firmanın sisteminde aynen durur ve tekrar erişilebilir. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo gönderi takip numarasına erişebilirsiniz.


Mng Kargo Velimeşe Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.