Mng Kargo Velimeşe Şubesi

Adres

İstasyon Mahallesi İstasyon Caddesi No: 87/B Velimeşe Çorlu Tekirdağ

Telefon

0 282 674 5106

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Velimeşe Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Velimeşe Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Velimeşe Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin.

Harita ekranında ilk konumu girdikten sonra genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Mng Kargo'nun Velimeşe şubesine yürüyerek gitme imkanınız yoksa arabanızla veya varsa toplu taşımayla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Yukarıda detayları verilen Velimeşe şubesine rota ve yol tarifi almak için Google tarafından sunulan Haritalar teknolojisinin açık kaynak imkanlarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Velimeşe Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Güzergah önerileri ve rotalar Google tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine alternatif güzergahlar ve trafik bilgileri ekranda işaretlenecektir. Bu aramayı telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Velimeşe Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Velimeşe Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Çorlu Şubeleri

Çorlu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çorlu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şube yetkililerini aramadan önce sitemizden de kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca online olarak kargo takibi çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo Takip sayfasına gidebilirsiniz. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız mümkün.

Açılacak olan ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen yanındaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde girin. Bunun ardından hemen sağında bulunan Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Takip numarası doğru girdiyseniz ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında sık olmamakla birlikte bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamakta faydar var. Telaşlanmayın, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Takip numarasını kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız o da sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda bu konularla ilgili bilgi mevcuttur. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde saklanır kaybolmaz. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına erişebilirsiniz.


Mng Kargo Velimeşe Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.