Mng Kargo Türkgücü Şubesi

Adres

Türkgücü Köyü Yılmaz Alpaslan Caddesi Kuru Gıda No: 5/C-19 Çorlu Tekirdağ

Telefon

0 282 685 4061

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Türkgücü Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Türkgücü Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Türkgücü Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde yola çıkış adresini seçin. Seçim işlemini harita üstünden de yapabilirsiniz.

Başlangıç noktası seçimini müeakip akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Türkgücü Şubesi'nin bulunduğu adrese uzaktaysanız alternatif vesaitle erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz.

Telefon ve adres bilgileri verilen Mng Kargo Türkgücü şubesine yol tarifi almak üzere Google tarafından geliştirilen Maps altyapısını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Türkgücü Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu öneriler Google tarafından algoritma marifetiyle programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar ve trafik bilgileri ekranın sağ tarafında gösterilecektir.

Mng Kargo Türkgücü Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Mücbir sebepler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Türkgücü Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Çorlu Şubeleri

Çorlu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çorlu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şube yetkililerini aramadan önce sitemizden de kargo takip işlerinizi sürdürebilirsiniz. Genellikle online olarak kargo takip yapmak daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hemen Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra sağındaki veya altındaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Sonuca ulaşmak için altında bulunan büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip bilgileriniz hatasız bir şekilde girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip yaparken kimi zaman bilgilerin geç güncellenebileceğini bir kenara not edin. Acele etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat sonra tekrar bakın.

Takip numarasını bilmiyorsanız sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip süreçlerine dair hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodları firmanın sisteminde saklanır ve kaybolmaz. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şube yetkilisinden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo kargo takip koduna tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Türkgücü Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.