Mng Kargo Eyüp Şubesi

Adres

Düğmeciler Mahallesi Eyüp Bulvarı No: 101/2 Eyüp İstanbul

Telefon

0 212 544 7153

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Eyüp Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Eyüp Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Eyüp Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girmenizin ardından akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Eyüp şubesine yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa toplu taşıma imkanlarıyla gidebilirsiniz. Eyüp şubesine rota sormak için Google Maps teknolojisinin olanaklarını kullanmaktayız.

Yol tarifleri ve alternatif güzergah önerileri genellikle aşağıdaki değişkenlere ve parametrelere bağlı olarak değişmektedir:

  1. Başlangıç noktası
  2. Trafik yoğunluğu
  3. Kapalı yollar ve sokaklar
  4. Acil durumlar
  5. Uzaklık

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Eyüp Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu öneriler Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifi ve varış süresi sağ taraftaki harita ekranında görüntülenecektir.

Mng Kargo Eyüp Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Eyüp Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Eyüp Şubeleri

Eyüp ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Eyüp ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız en yakın kargo şubesini aramadan önce sitemizden de kargo takibine dair tüm işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle online olarak kargo takip yapmak oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip işlemlerini hızlıca yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasının ardından altında bulunan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Kargo takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Akabinde alt kısımda "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip numarası doğru girdiyseniz ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip yaparken bazı durumlarda gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem yok bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfamızda bununla ilgili hususlar anlatılmıştır. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde saklanır ve kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubeyi arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo kargo takip numarasına tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Eyüp Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.