Mng Kargo Rami Şubesi

Adres

Rami Mahallesi Rami Kışla Caddesi 2. Genç Sanayi Sitesi No: 100/E Eyüp İstanbul

Telefon

0 212 417 1096

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Rami Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Rami Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Rami Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde yola çıkış adresini seçin. Seçim işlemini harita üstünden de yapabilirsiniz.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girmenizin ardından telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Rami şubesine yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa alternatif vesaitle varabilirsiniz.

Bu şubeye güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere en üstteki haritadan da anlaşılacağı üzere Google altyapısının güzelliklerini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Rami Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu yol tarifleri Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifleri, tahmini varış süresi ve farklı ulaşım önerileri ekranın sağında görüntülenecektir.

Mng Kargo Rami Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Rami Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Eyüp Şubeleri

Eyüp ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Eyüp ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için en yakın kargo şubesinden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Çoğu zaman online olarak kargo takip yapmak çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Giriş sayfamızdan kargo takip işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip uygulamasını bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra sağ taraftaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Akabinde sağındaki veya altındaki büyüteci işaretleyin. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz paketin konumu görünecektir. Kargo takip yaparken bazen bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamakta faydar var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numaranızı bilmiyorsanız o da sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip detayları ile ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında saklanmıştır ve kaybolmaz. Size en yakın Mng Kargo şubeyi arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Rami Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.