Mng Kargo Göktürk Şubesi

Adres

Merkez Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Cami Sokak No: 14/A Göktürk Eyüp İstanbul

Telefon

0 212 322 6675

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Göktürk Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Göktürk Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Göktürk Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde başlangıç konumunu girin.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizin ardından akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok.

Göktürk şubesinin adresine yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa farklı taşıtlarla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Adres ve telefon bilgileri verilen Göktürk şubesine yol tarifini sormak üzere Google Haritalar sitesini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Göktürk Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu tavsiyeler Google'ın Haritalar uygulaması tarafından hesaplanmaktadır. Kargo şubesine gidebilmeniz için yaya, araba, bisiklet veya toplu taşıma gibi tüm alternatifler, farklı ulaşım yöntemleri ve trafik durumu haritada gösterilecektir. Bu yol tarifini telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Göktürk Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Göktürk Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Eyüp Şubeleri

Eyüp ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Eyüp ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca internetten ya da uygulamadan kargo takip çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip numaranıza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu hazırsa beklemeden Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip yapmanız mümkün.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından sağındaki veya altındaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Kargo takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Sonuca ulaşmak için alt taraftaki büyüteç ikonuna dokunun. Size verilen takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde sık olmamakla birlikte sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Telaşa lüzum yok paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair her türlü detay var. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde aynen durur ve tekrar erişilebilir. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo gönderi takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Göktürk Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.