Mng Kargo Göktürk Şubesi

Adres

Merkez Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Cami Sokak No: 14/A Göktürk Eyüp İstanbul

Telefon

0 212 322 6675

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Göktürk Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Göktürk Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Göktürk Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde başlangıç konumunu girin.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizin ardından akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok.

Göktürk şubesinin adresine yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa farklı taşıtlarla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Adres ve telefon bilgileri verilen Göktürk şubesine yol tarifini sormak üzere Google Haritalar sitesini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Göktürk Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu tavsiyeler Google'ın Haritalar uygulaması tarafından hesaplanmaktadır. Kargo şubesine gidebilmeniz için yaya, araba, bisiklet veya toplu taşıma gibi tüm alternatifler, farklı ulaşım yöntemleri ve trafik durumu haritada gösterilecektir. Bu yol tarifini telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Göktürk Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Göktürk Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Eyüp Şubeleri

Eyüp ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Eyüp ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şube ile irtibata geçmeden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip rahatlıkla yapabilirsiniz. Genellikle online olarak kargo takibi hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa hemen Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takibine dair tüm işlerinizi yürütebilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından sağında bulunan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip numaranızı büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice girin. Son bir şey daha kaldı hemen yanındaki büyüteci işaretleyin. Takip numaranız hatasızsa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman bilgilerin geç gelebileceğini bir kenara not edin. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat sonra tekrar bakın.

Takip numarasını kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip sayfasında takip detayları ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodları kargo şirketinin sistemlerinde saklanmıştır ve kaybolmaz. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo takip numarasına tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Göktürk Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.