Mng Kargo Gürcükapı Şubesi

Adres

Gez Mahallesi Semih Kobal Caddesi Akif Hoca Sokak Gökkuşağı Apartmanı No: 11 Yakutiye Erzurum

Telefon

0 442 233 1889

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Gürcükapı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Gürcükapı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Gürcükapı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında alternatif rotaları hesaplamak için başlangıç noktanızı seçmelisiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretlemenizin ardından klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz.

Gürcükapı şubesine yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz farklı vasıtalarla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Yukarıda detayları verilen Gürcükapı şubesine ulaşım için Google'ın geliştirdiği Google Maps altyapısını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Gürcükapı Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu rotalar Google'ın Haritalar uygulaması tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifleriniz araba veya bisiklet gibi alternatif yöntemlerle birlikte harita üstünde işaretlenecektir. Bunu isterseniz kendinize e-posta ile iletmeniz mümkün.

Mng Kargo Gürcükapı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Gürcükapı Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Yakutiye Şubeleri

Yakutiye ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yakutiye ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için en yakın kargo şubesini aramadan önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Genellikle online kargo takip daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodu hazırsa zahmetsizce Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. Giriş sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip uygulamasını bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Örneğin Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra altındaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Sonucu görmek için alt kısımda büyütece dokunun. Size verilen takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takip işlemlerinde ara sıra gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numaranızı kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip detayları ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında kayıtlıdır ve kaybolmaz. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesini arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Gürcükapı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.