Mng Kargo Gürcükapı Şubesi

Adres

Gez Mahallesi Semih Kobal Caddesi Akif Hoca Sokak Gökkuşağı Apartmanı No: 11 Yakutiye Erzurum

Telefon

0 442 233 1889

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Gürcükapı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Gürcükapı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Gürcükapı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında alternatif rotaları hesaplamak için başlangıç noktanızı seçmelisiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretlemenizin ardından klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz.

Gürcükapı şubesine yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz farklı vasıtalarla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Yukarıda detayları verilen Gürcükapı şubesine ulaşım için Google'ın geliştirdiği Google Maps altyapısını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Gürcükapı Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu rotalar Google'ın Haritalar uygulaması tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifleriniz araba veya bisiklet gibi alternatif yöntemlerle birlikte harita üstünde işaretlenecektir. Bunu isterseniz kendinize e-posta ile iletmeniz mümkün.

Mng Kargo Gürcükapı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Gürcükapı Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Yakutiye Şubeleri

Yakutiye ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yakutiye ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şube yetkililerini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Genellikle online kargo takibi daha hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız doğruca Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip yürütebilirsiniz.

Açılacak olan sayfadan kargo takip modülünü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra altındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Kargo takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Sonucu görmek için sağında bulunan büyütece dokunun. Kargo takip doğruysa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte gecikmelerin yaşanabileceğini not düşmekte fayda var. Telaşa lüzum yok paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu kaybettiyseniz problem değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip detayları ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Size özel kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında saklanır kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo kargo takip kodunuza tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Gürcükapı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.