Mng Kargo Nenehatun Şubesi

Adres

Şükrüpaşa Mahallesi Tortum Yolu Üzeri Dönmez Sitesi No: 117 Yakutiye Erzurum

Telefon

0 442 243 2631

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Nenehatun Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Nenehatun Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Nenehatun Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Başlangıç noktası seçimini müeakip akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok. Klavyenizden ise Enter'a basmanız yeterli.

Mng Kargo Nenehatun Şubesi'nin bulunduğu adrese uzaktaysanız kendi aracınızla veya toplu taşıma ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Adres ve telefon numarası yukarıda verilen şubeye yol tarifi için Google tarafından geliştirilen Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını istifadenize sunduk.

Nenehatun Şubesi ve tüm şubelere verilen tarifler aslında alttaki hususlara bağlı olarak değişmektedir:

  1. Yola çıkış noktası
  2. Sıkışık güzergah
  3. İdari uygulamalar
  4. Acil durumlar veya afetler

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Nenehatun Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu öneriler Google tarafından yazılım marifetiyle programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine ulaşım yöntemleri yolların trafik durumu da gözetilerek haritada detaylandırılacaktır. Yol tarifini daha sonrası için kaydedebilir, kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Nenehatun Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Kapanan yollar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Nenehatun Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Yakutiye Şubeleri

Yakutiye ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yakutiye ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şubeyi aramaya gerek olmaksızın Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Çoğu zaman online kargo takibi zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takibi için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Sitemizin ana sayfasından kargo takip işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip uygulamasını bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra altında bulunan kargo takip kodunu girin yazan yere Kargo takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Bunun ardından alt kısımda büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip bilgileriniz doğruysa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken ara sıra bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamalısınız. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz sisteme işlendikten bir iki saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip numarasını hatırlamıyorsanız o da sorun değil, çaresi var. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bununla ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde uzun süre saklanır ve sorgulanabilir. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Nenehatun Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.