Mng Kargo Yoncalık Şubesi

Adres

Şeyhler Mahallesi Yenikapı Caddesi No: 77 Yakutiye Erzurum

Telefon

0 442 234 6806

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Yoncalık Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Yoncalık Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Yoncalık Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde bir başlangıç noktası seçmeniz gerekmektedir.

Başlangıç konumu seçtikten sonra telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo'nun Yoncalık Şubesi'ne yürüyerek gitme imkanınız yoksa kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak erişim sağlayabilirsiniz. Yoncalık ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifi almak için Google Maps sitesini ve uygulamasını kullandık.

Yol tarifi genellikle aşağıda sayılan hususlara bağlı olarak değişmektedir:

  1. Konumunuz
  2. Mesafeniz
  3. Trafik yoğunluğu

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Yoncalık Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Yol tarifleri bir yazılım marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz farklı ulaşım yöntemleriyle birlikte haritada işaretlenecektir.

Mng Kargo Yoncalık Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Yoncalık Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Yakutiye Şubeleri

Yakutiye ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yakutiye ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramadan önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca online olarak kargo takibi daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip numaranıza ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz hazırsa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Anasayfadan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip uygulamasını bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından hemen sağında yer alan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Son bir şey daha kaldı sağındaki veya altındaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip doğru girdiyseniz ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Telaşa lüzum yok paketiniz işlendikten birkaç saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Takip numaranızı bilmiyorsanız telaşa gerek yok, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair her türlü detay var. Kargo takip kodunuz firmanın sisteminde saklanmıştır ve kaybolmaz. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo kargo takip koduna ulaşacaksınız.


Mng Kargo Yoncalık Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.