Mng Kargo Havuzbaşı Şubesi

Adres

Aşağı Mumcu Mahallesi Çaykara Caddesi Millet Bahçe Sokak Millet Bahçe Apartmanı No: 44 Yakutiye Erzurum

Telefon

0 442 234 2471

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Havuzbaşı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Havuzbaşı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Havuzbaşı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada soldaki menüden ilk noktayı seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretlemenizin ardından yeni bir işleme gerek yok.

Mng Kargo'nun Havuzbaşı şubesine yürüme mesafesinde yer almıyorsanız alternatif vesaitle erişim sağlayabilirsiniz.

Adres, telefon ve mesai saatleri verilen Mng Kargo Havuzbaşı şubesine güzergah sormak için Haritalar yazılımını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Havuzbaşı Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Yol tarifi, her bir ulaşım yöntemine göre tahmini varış süreleri harita üstünde işaretlenmiş olarak gelecektir. Yol tariflerini kaydetmeniz mümkün.

Mng Kargo Havuzbaşı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Havuzbaşı Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Yakutiye Şubeleri

Yakutiye ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yakutiye ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız en yakın kargo şubesinden önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Üstelik online kargo takip çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız doğruca Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Sitemizin ana sayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasının ardından altında bulunan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numaranızı harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Bir sonraki adım olarak alt kısımda "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip kodu doğruysa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazı durumlarda gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamak lazım. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz işlendikten en geç 2 saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, çaresi var. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodları kargo şirketinin sisteminde saklanır kaybolmaz. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubesini aramak suretiyle ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo takip numarasına kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Havuzbaşı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.