Mng Kargo Havuzbaşı Şubesi

Adres

Aşağı Mumcu Mahallesi Çaykara Caddesi Millet Bahçe Sokak Millet Bahçe Apartmanı No: 44 Yakutiye Erzurum

Telefon

0 442 234 2471

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Havuzbaşı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Havuzbaşı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Havuzbaşı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada soldaki menüden ilk noktayı seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretlemenizin ardından yeni bir işleme gerek yok.

Mng Kargo'nun Havuzbaşı şubesine yürüme mesafesinde yer almıyorsanız alternatif vesaitle erişim sağlayabilirsiniz.

Adres, telefon ve mesai saatleri verilen Mng Kargo Havuzbaşı şubesine güzergah sormak için Haritalar yazılımını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Havuzbaşı Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Yol tarifi, her bir ulaşım yöntemine göre tahmini varış süreleri harita üstünde işaretlenmiş olarak gelecektir. Yol tariflerini kaydetmeniz mümkün.

Mng Kargo Havuzbaşı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Havuzbaşı Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Yakutiye Şubeleri

Yakutiye ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yakutiye ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramaya gerek olmadan sitemiz üzerinden kargo takip yapmanız mümkün. Çoğu zaman online kargo takip işlemleri çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna veya numarasına erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu hazırsa direkt olarak Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi sürdürebilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela, Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra sağ taraftaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip numaranızı harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Sonucu görmek için sağında bulunan büyüteci işaretleyin. Takip numaranız hatasızsa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip yaparken bazı durumlarda bilgilerin geç güncellenebileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz işlendikten bir iki saat içinde tekrar bakın.

Takip kodunu bilmiyorsanız problem değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip sayfamızda takip süreçlerine dair bilgi mevcuttur. Size özel kargo takip kodunuz firmanın sisteminde saklanır ve kaybolmaz. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Havuzbaşı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.