Mng Kargo Horozlu Şubesi

Adres

Onbeş Mayıs Mahallesi Atatürk Caddesi No: 45/A Merkez Denizli

Telefon

0 258 264 1887

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Horozlu Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Horozlu Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Horozlu Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde başlangıç adresinizi seçin. Haritayı da kullanabilirsiniz.

Şubeye yol tarifi almak için ilk konumunuzu girmenizi müteakip klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Mng Kargo Horozlu şubesine yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa farklı taşıtlarla gidebilirsiniz. Horozlu şubeye yol tarifi için yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps teknolojisinin imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Horozlu Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu yol tarifi önerileri Google Maps tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifi seçtiğiniz güzergahın trafik durumuna göre ekranda görünecektir.

Mng Kargo Horozlu Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Horozlu Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Pamukkale Şubeleri

Pamukkale ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Pamukkale ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmadan sitemiz üzerinden kargo takip rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca internetten ya da uygulamadan kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa hiç durmadan Mng Kargo Takip sayfasına gidebilirsiniz. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip işlerinizi yürütebilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip modülünü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra altındaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Son olarak altında bulunan büyütece dokunun. Kargo takip bilgileriniz doğru girdiyseniz sonuç gelecektir. Kargo takip yaparken sık olmamakla birlikte gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz işlendikten bir iki saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip numaranızı kaybettiyseniz sorun değil, çaresi var. Mng Kargo Takip sayfasında takip süreçlerine dair bilgi mevcuttur. Kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde bulunmaktadır ve sorgulanabilir. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo takip numarasına erişebilirsiniz.


Mng Kargo Horozlu Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.