Mng Kargo Horozlu Şubesi

Adres

Onbeş Mayıs Mahallesi Atatürk Caddesi No: 45/A Merkez Denizli

Telefon

0 258 264 1887

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Horozlu Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Horozlu Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Horozlu Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde başlangıç adresinizi seçin. Haritayı da kullanabilirsiniz.

Şubeye yol tarifi almak için ilk konumunuzu girmenizi müteakip klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Mng Kargo Horozlu şubesine yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa farklı taşıtlarla gidebilirsiniz. Horozlu şubeye yol tarifi için yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps teknolojisinin imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Horozlu Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu yol tarifi önerileri Google Maps tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifi seçtiğiniz güzergahın trafik durumuna göre ekranda görünecektir.

Mng Kargo Horozlu Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Horozlu Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Pamukkale Şubeleri

Pamukkale ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Pamukkale ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şubeyi aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlerinizi sürdürebilirsiniz. Çoğu zaman kargo takibini online yapmak daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi sürdürebilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasından sonra altındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Kargo takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Akabinde alt taraftaki büyüteç ikonuna dokunun. Takip kodunuz hatasızsa sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazen sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz işlendikten en geç 2 saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunu bilmiyorsanız o da sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip detayları ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında saklanır ve tekrar erişilebilir. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo kargo takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Horozlu Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.