Mng Kargo Kipa Şubesi

Adres

Bozburun Mahallesi 2018. Sokak No: 3 Merkez Denizli

Telefon

0 258 372 2384

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kipa Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kipa Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kipa Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada rota hesabı için bir başlangıç noktası seçin.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizi müteakip akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok. Klavyenizden ise Enter'a basmanız yeterli.

Kipa şubesinin bulunduğu yere uzak bir mesafedeyseniz kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Mng Kargo'nun detayları yukarıda belirtilen Kipa şubesine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google Haritalar sitesini ve uygulamasını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kipa Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu yol tarifleri Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz alternatif güzergah ve ulaşım yöntemleri ile birlikte haritada işaretlenmiş olarak belirecektir.

Mng Kargo Kipa Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Kipa Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Pamukkale Şubeleri

Pamukkale ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Pamukkale ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için en yakın kargo şubesinden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Ayrıca online kargo takip süreçleri çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip işlerinizi sürdürebilirsiniz.

Sayfanın üstündeki kargo takip modülünü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra alttaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numaranızı harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice yazmalısınız. Bunu da yaptıktan sonra hemen sağında yer alan büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip numarası doğru girdiyseniz ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında ara sıra bilgilerin geç güncellenebileceğini bir kenara not edin. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip kodunu kaybettiyseniz sorun değil çaresi var. Mng Kargo Takip sayfasında takip detayları ile ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodunuz firmanın sisteminde kayıtlıdır kaybolmaz. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip koduna ulaşacaksınız.


Mng Kargo Kipa Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.