Mng Kargo Saltak Şubesi

Adres

Sırakapılar Mahallesi Saltak Caddesi No: 71 Merkez Denizli

Telefon

0 258 263 1222

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Saltak Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Saltak Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Saltak Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında sol üst köşeden başlangıç noktasını seçin ya da haritadan tıklayın.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girdikten sonra telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo Saltak şubesine yürüme mesafesinde yer almıyorsanız kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun Saltak şubesine yol tarifi almak ve ihtiyaç halinde adres teyidi yapmak için Google Haritalar teknolojisini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Saltak Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu güzergahlar bir yazılım marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine arabayla, bisikletle veya yürüyerek nasıl gidilebileceği trafik de hesaba katılarak ekranın sağında görüntülenecektir.

Mng Kargo Saltak Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. İdarelerin aldığı önlemler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Saltak Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Pamukkale Şubeleri

Pamukkale ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Pamukkale ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmaksızın Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip ve diğer işlerinizi yürütebilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip modülünü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasından sonra hemen yanındaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Sonuca ulaşmak için alttaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip numarası doğruysa sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında sık olmamakla birlikte bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamalısınız. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu kaybettiyseniz o da sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip işlemleri ile ilgili her türlü detay var. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin veri tabanında uzun süre saklanır kaybolmaz. En yakın Mng Kargo şubesinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip koduna kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Saltak Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.