Mng Kargo Kaleiçi Şubesi

Adres

Saraylar Mahallesi 2. Ticari Yol Caddesi No: 106 Merkez Denizli

Telefon

0 258 263 2271

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kaleiçi Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kaleiçi Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kaleiçi Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde sol üst köşeden başlangıç noktasını seçin ya da haritadan tıklayın.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girmenizi müteakip genellikle başka bir işlem yapmanıza gerek kalmamaktadır. Google Haritalar otomatik olarak sonuç döndürmektedir.

Kaleiçi şubesinin bulunduğu adrese yaya gidilemiyorsa kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Yukarıda detayları verilen Kaleiçi Şubesi'ne yol tarifi almak ve ihtiyaç halinde adres teyidi yapmak için Haritalar uygulamasının imkanlarını kullanıyoruz.

Çizilen rotalar ile araba, bisiklet ve toplu taşıma gibi önerilen alternatifler tamamen aşağıda yer alan listedeki hususlara bağlı olarak değişmektedir:

Başlangıç noktası, trafik yoğunluğu, kapalı yollar, acil durumlar ve afetler.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kaleiçi Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu yol tarifi önerileri Google tarafından yazılım marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif yol tarifleri ve ulaşım önerileri harita üstünde işaretlenmiş olarak detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Kaleiçi Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Kaleiçi Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Pamukkale Şubeleri

Pamukkale ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Pamukkale ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramaya gerek olmadan Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerini hızlıca yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip süreçleri zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa doğruca Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Sitemizin anasayfasından kargo takip işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra sağında bulunan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek hatasız bir şekilde yazın. Son bir şey daha kaldı sağındaki veya altındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip yaparken kimi zaman gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz işlendikten en geç 2 saat içinde yeniden deneyin.

Kargo takip kodunuzu bilmiyorsanız o da sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde uzun süre saklanır kaybolmaz. Yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezinden soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza erişebilirsiniz.


Mng Kargo Kaleiçi Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.