Mng Kargo Karakavak Şubesi

Adres

Özsan Sanayi Sitesi 1. Blok No: 10 Merkez Malatya

Telefon

0 422 238 0846

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Karakavak Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Karakavak Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Karakavak Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Yol tarifi sayfasında yola çıkacağınız konumu girmenizin ardından akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Mng Kargo'nun Karakavak şubesine yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz.

Telefon ve adres bilgileri verilen Mng Kargo Karakavak şubesine yol tarifi almak üzere yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps teknolojisinin imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Karakavak Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu öneriler Google Haritalar tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Şubeye giden alternatif yol tarifleriniz harita üstünde işaretlenecektir.

Mng Kargo Karakavak Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Karakavak Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şube ile irtibata geçmeden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Ayrıca online kargo takip daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Anasayfadan kargo takip işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağındaki veya altındaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numaranızı harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice girmelisiniz. Son olarak alttaki büyüteç ikonuna dokunun. Takip kodunuz doğru bir şekilde ekrana girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken kimi zaman teknik gecikmeler yaşanabileceğini bilmek lazım. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz şubede teslim alındıktan birkaç saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Takip kodunuzu bilmiyorsanız o da sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodları kargo şirketinin sisteminde saklanır kaybolmaz. Evinize en yakın Mng Kargo şubeyi arayarak ya da Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Karakavak Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.