Mng Kargo Şire Şubesi

Adres

İsmetiye Mahallesi Niyazi Sokak Karaca İş Merkezi No: 5/3 Merkez Malatya

Telefon

0 422 324 0665

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Şire Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Şire Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Şire Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girmenizi müteakip telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo Şire şubesine yürüyebilecek halde değilseniz arabanızla veya varsa toplu taşımayla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz.
Mesai saatleri ile birlikte adres ve telefon numarası verilen şubeye yol ve ulaşım durumunu sormak için yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps uygulamasının altyapısını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Şire Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Güzergah önerileri ve rotalar bir yazılım marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine giden tüm alternatif yollar ve öneriler Google Maps üstünde detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Şire Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. İdarelerin aldığı önlemler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Şire Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şube ile irtibata geçmeden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Ayrıca internetten kargo takip sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip numaranıza ihtiyaç var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takibi yapmanız imkan dahilinde.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen yanındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Daha sonra alttaki büyüteç ikonuna dokunun. Takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip yaparken bazen teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamalısınız. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat sonra yeniden deneyin.

Kargo takip kodunuzu bilmiyorsanız sorun değil çaresi var. Mng Kargo Takip sayfasında takip işlemleri ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında bulunmaktadır kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo kargo takip kodunuza ulaşacaksınız.


Mng Kargo Şire Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.