Mng Kargo Paşaköşkü Şubesi

Adres

Hamidiye Mahallesi Milli Egemenlik Caddesi No: 76/B Merkez Malatya

Telefon

0 422 325 5253

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Paşaköşkü Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Paşaköşkü Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Paşaköşkü Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girdikten sonra akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Mng Kargo Paşaköşkü Şubesi'nin bulunduğu adrese yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Paşaköşkü ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google Haritalar uygulamasının altyapısını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Paşaköşkü Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu tarifler Google tarafından yazılım marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Şubeye nasıl gidilir, alternatif yol tarifleri trafik durumu da işaretlenmiş bir şekilde sağ taraftaki harita ekranında görüntülenecektir.

Mng Kargo Paşaköşkü Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Kazalar veya diğer acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Paşaköşkü Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız en yakın kargo şubesini aramadan önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi yapabilirsiniz. Genellikle online olarak kargo takibi çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa zahmetsizce Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip işlerinizi yapmanız mümkün.

Sayfanın üstündeki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasının ardından hemen sağındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numarasını büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice yazmalısınız. Bir sonraki adım olarak sağındaki veya altındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip doğru girdiyseniz ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken kimi zaman gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamalısınız. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu unuttuysanız telaşa gerek yok, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip detayları ile ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodları şirketin bilgi bankasında uzun süre saklanır ve kaybolmaz. En yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip koduna tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Paşaköşkü Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.