Mng Kargo Konacık Şubesi

Adres

Yeniköy Mahallesi Kıbrıs Şehitleri Caddesi No: 351/B Bodrum Muğla

Telefon

0 252 319 0199

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Konacık Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Konacık Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Konacık Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girdikten sonra genellikle başka bir işlem yapmanıza gerek kalmamaktadır. Google Haritalar otomatik olarak sonuç döndürmektedir.

Konacık Şubesi'nin bulunduğu adrese yaya gidilemiyorsa alternatif vasıtalarla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Telefon ve adres gibi bilgileri verilen şubeye güzergah sormak için Google Maps sitesini ve uygulamasını kullanmaktayız.

Konacık Şubesi için çizilen güzergahlar genel olarak farklı değişkenlere bağlı olarak değişmektedir:

  • Trafik yoğunluğu
  • Yol çalışmaları
  • Güzergah uzunluğu

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Konacık Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu yol tarifleri Google'ın Haritalar uygulaması tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Tahmini varış süreleri, yol tarifleri ve toplu taşıma gibi öneriler trafik yoğunlukları ve yolların kapalı olma durumlarına da bakılarak harita üstünde işaretlenecektir.

Mng Kargo Konacık Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Yol kazaları gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Konacık Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Bodrum Şubeleri

Bodrum ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bodrum ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şube yetkililerini aramadan önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız mümkün.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından hemen sağında yer alan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Bunu da yaptıktan sonra hemen yanındaki büyüteci işaretleyin. Takip numaranız hatasız bir şekilde girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazı durumlarda bilgilerin geç gelebileceğini unutmamalısınız. Telaşa lüzum yok kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip numaranızı kaybettiyseniz problem yok yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip detayları ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında kayıtlıdır kaybolmaz. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Konacık Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.