Mng Kargo Yalıkavak Şubesi

Adres

Gökçebel Mahallesi İnönü Caddesi No: 154/1 Yalıkavak Bodrum Muğla

Telefon

0 252 386 3088

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Yalıkavak Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Yalıkavak Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Yalıkavak Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada başlangıç adresinizi girin veya haritadan konumunuzu seçin.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girdikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz.

Yalıkavak şubesinin adresine uzak bir mesafedeyseniz alternatif ulaşım imkanlarıyla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz.

Yalıkavak Şubesi ve diğer Mng Kargo şubelerine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google Maps sitesini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Yalıkavak Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu öneriler Google Haritalar tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Şubeye nasıl gidilir, alternatif yol tarifleri trafik durumu da işaretlenmiş bir şekilde sağ taraftaki harita ekranında görüntülenecektir.

Mng Kargo Yalıkavak Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Yalıkavak Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Bodrum Şubeleri

Bodrum ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bodrum ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramaya gerek olmaksızın "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi yapabilirsiniz. Genellikle internetten kargo takip daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa zahmetsizce Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Sitemizin anasayfasından kargo takip işlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Sayfanın en üstündeki kargo takip modülünü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra sağında bulunan kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Sonucu görmek için hemen sağında yer alan "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip numarası doğruysa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken bazı durumlarda sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Telaşlanmayın, paketiniz yola çıktıktan birkaç saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip kodunuzu bilmiyorsanız hiç sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada bu konularla ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodları firmanın sisteminde aynen durur ve kaybolmaz. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak ya da Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo gönderi takip kodunuza tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Yalıkavak Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.