Mng Kargo Konya Merkez Şubesi

Adres

Fevzi Çakmak Mahallesi Büsan Özel Organize Sanayi Bayram Caddesi 7. Sokak No: 13 Karatay Konya

Telefon

0 332 345 1644

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Konya Merkez Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Konya Merkez Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Konya Merkez Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde bir başlangıç noktası seçmeniz gerekmektedir.

Başlangıç konumu seçtikten sonra telefonda başka bir işlem yapılmasına gerek kalmamakla birlikte klavye kullanıyorsanız Enter'a basabilirsiniz.

Konya Merkez şubesinin bulunduğu adrese uzak bir konumdaysanız kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz.

Konya Merkez Şubesi ve diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifi almak üzere yukarıda da görüldüğü üzere Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Konya Merkez Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Yol tarifleri Google tarafından yazılım marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifleri ve tahmini kaç dakika süreceği ekranın sağ tarafında gösterilecektir.

Mng Kargo Konya Merkez Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Kapanan yollar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Konya Merkez Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Karatay Şubeleri

Karatay ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Karatay ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için en yakın kargo şubesini aramadan önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip sürdürebilirsiniz. Ayrıca online kargo takip işlemleri oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hemen Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerini kolayca yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasının ardından hemen sağında bulunan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Son olarak da alttaki büyüteci işaretleyin. Size verilen takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip yaparken sık olmamakla birlikte bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamalısınız. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip numaranızı hatırlamıyorsanız sorun değil yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip süreçlerine dair bilgi mevcuttur. Kargo takip kodları şirketin bilgi bankasında saklanmıştır ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo kargo takip numarasına kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Konya Merkez Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.