Mng Kargo Konya Merkez Şubesi

Adres

Fevzi Çakmak Mahallesi Büsan Özel Organize Sanayi Bayram Caddesi 7. Sokak No: 13 Karatay Konya

Telefon

0 332 345 1644

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Konya Merkez Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Konya Merkez Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Konya Merkez Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde bir başlangıç noktası seçmeniz gerekmektedir.

Başlangıç konumu seçtikten sonra telefonda başka bir işlem yapılmasına gerek kalmamakla birlikte klavye kullanıyorsanız Enter'a basabilirsiniz.

Konya Merkez şubesinin bulunduğu adrese uzak bir konumdaysanız kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz.

Konya Merkez Şubesi ve diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifi almak üzere yukarıda da görüldüğü üzere Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Konya Merkez Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Yol tarifleri Google tarafından yazılım marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifleri ve tahmini kaç dakika süreceği ekranın sağ tarafında gösterilecektir.

Mng Kargo Konya Merkez Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Kapanan yollar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Konya Merkez Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Karatay Şubeleri

Karatay ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Karatay ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramaya gerek olmadan 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle online kargo takip sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodu hazırsa beklemeden Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. Giriş sayfamızdan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra altındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bunun akabinde altındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip kodunuz hatasızsa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında kimi zaman teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamak lazım. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat sonra yeniden deneyin.

Takip numarasını kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında uzun süre saklanır kaybolmaz. En yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo takip koduna erişeceksiniz.


Mng Kargo Konya Merkez Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.