Mng Kargo Mevlana Şubesi

Adres

Akifpaşa Mahallesi Kahraman Caddesi Gülbeyaz Yapı Kooperatifi Altı No: 40/B Karatay Konya

Telefon

0 332 353 9584

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Mevlana Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Mevlana Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Mevlana Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada güzergah hesaplamak için nereden başlayacağınızı seçmeniz gerekir.

Yol tarifi için ilk konumu seçmenizi müteakip klavyenizden Enter'a basmanız yeterli.

Mevlana Şubesi'nin bulunduğu yere yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz farklı taşıtlarla ulaşabilirsiniz. Telefon ve adres bilgileri verilen Mng Kargo Mevlana şubesine yol tarifini veya adresi teyit etmek için Google Maps teknolojisinin imkanlarını kullandık.

Yol tarifleri, gecikmeler ve diğer öneriler genel olarak altta sıralanan durumlara ve tercihlere bağlıdır:

Mesafe, yoğunluk ve başlangıç noktanız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Mevlana Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bunlar Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifiniz araba, yürüyerek veya bisiklet gibi farklı yöntemlerle birlikte ekranda belirecektir.

Mng Kargo Mevlana Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. İdarelerin aldığı önlemler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Mevlana Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Karatay Şubeleri

Karatay ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Karatay ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şubeyi aramadan önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takibi yapmanız mümkün. Çoğu zaman online kargo takibi çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyacınız var. Kargo takip kodu yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip modülünü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örneğin Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen sağında yer alan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numarasını harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazın. Sonuca ulaşmak için alt taraftaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip kodunuz doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde ara sıra sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numarasını kaybettiyseniz sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodları kargo şirketinin sistemlerinde uzun süre saklanır kaybolmaz. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubesini arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo takip kodunuza ulaşacaksınız.


Mng Kargo Mevlana Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.