Mng Kargo Mevlana Şubesi

Adres

Akifpaşa Mahallesi Kahraman Caddesi Gülbeyaz Yapı Kooperatifi Altı No: 40/B Karatay Konya

Telefon

0 332 353 9584

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Mevlana Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Mevlana Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Mevlana Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada güzergah hesaplamak için nereden başlayacağınızı seçmeniz gerekir.

Yol tarifi için ilk konumu seçmenizi müteakip klavyenizden Enter'a basmanız yeterli.

Mevlana Şubesi'nin bulunduğu yere yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz farklı taşıtlarla ulaşabilirsiniz. Telefon ve adres bilgileri verilen Mng Kargo Mevlana şubesine yol tarifini veya adresi teyit etmek için Google Maps teknolojisinin imkanlarını kullandık.

Yol tarifleri, gecikmeler ve diğer öneriler genel olarak altta sıralanan durumlara ve tercihlere bağlıdır:

Mesafe, yoğunluk ve başlangıç noktanız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Mevlana Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bunlar Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifiniz araba, yürüyerek veya bisiklet gibi farklı yöntemlerle birlikte ekranda belirecektir.

Mng Kargo Mevlana Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. İdarelerin aldığı önlemler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Mevlana Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Karatay Şubeleri

Karatay ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Karatay ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şube yetkililerini aramadan önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip işlemlerini yapmanız mümkün. Ayrıca online kargo takibi daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takibi için kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip işlerinizi sürdürebilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip modülünü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağındaki veya altındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Bir sonraki adım olarak hemen sağında yer alan büyütece dokunun. Takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında bazen teknik gecikmeler yaşanabileceğini bir kenara not edin. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Takip kodunuzu kaybettiyseniz problem yok bulmanız mümkün. Mng Kargo takip sayfasında takip detayları ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodları kargo firmasının veri tabanında saklanır ve tekrar erişilebilir. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubeyi arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına ulaşacaksınız.


Mng Kargo Mevlana Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.