Mng Kargo Matbaacılar Şubesi

Adres

Fevzi Çakmak Mahallesi Hacı Bayram Caddesi No: 47 Karatay Konya

Telefon

0 332 342 4643

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Matbaacılar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Matbaacılar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Matbaacılar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girmenizi müteakip akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Mng Kargo Matbaacılar şubesine yaya gidilemiyorsa arabanızla gidebilirsiniz.

Mng Kargo Matbaacılar şubesine

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Matbaacılar Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Yol tarifi Google tarafından yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Kargo şubesinin tüm yol tarifleri ve tahmini varış süreleri trafik yoğunlukları ve yolların kapalı olma durumlarına da bakılarak harita üstünde işaretlenmiş olarak gelecektir. Yol tariflerini kaydetmeniz mümkün.

Mng Kargo Matbaacılar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Matbaacılar Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Karatay Şubeleri

Karatay ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Karatay ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şube ile irtibata geçmeden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlerinizi sürdürebilirsiniz. Genellikle online kargo takip işlemleri daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip kodunuza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz hazırsa doğruca Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Anasayfadan kargo takip işlerinizi yapmanız mümkün.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip modülünü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra alttaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numarasını harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Son olarak sağ taraftaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip kodunuz doğruysa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında sık olmamakla birlikte sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz işlendikten bir iki saat içinde tekrar bakın.

Takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair her türlü detay var. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde bulunmaktadır ve tekrar erişilebilir. Evinize en yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip koduna erişebilirsiniz.


Mng Kargo Matbaacılar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.