Mng Kargo Matbaacılar Şubesi

Adres

Fevzi Çakmak Mahallesi Hacı Bayram Caddesi No: 47 Karatay Konya

Telefon

0 332 342 4643

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Matbaacılar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Matbaacılar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Matbaacılar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girmenizi müteakip akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Mng Kargo Matbaacılar şubesine yaya gidilemiyorsa arabanızla gidebilirsiniz.

Mng Kargo Matbaacılar şubesine

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Matbaacılar Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Yol tarifi Google tarafından yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Kargo şubesinin tüm yol tarifleri ve tahmini varış süreleri trafik yoğunlukları ve yolların kapalı olma durumlarına da bakılarak harita üstünde işaretlenmiş olarak gelecektir. Yol tariflerini kaydetmeniz mümkün.

Mng Kargo Matbaacılar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Matbaacılar Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Karatay Şubeleri

Karatay ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Karatay ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şubeyi aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi yürütebilirsiniz. Ayrıca online kargo takip işlemleri daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Sitemizin ana sayfasından kargo takip işlemlerini yürütebilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip uygulamasını bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından altında bulunan kargo takip kodunu girin yazan yere Kargo takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice yazmalısınız. Bunu yaptıktan sonra altında bulunan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip kodunuz hatasız bir şekilde girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken sık olmamakla birlikte gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunuzu bilmiyorsanız telaşa gerek yok, çaresi var. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde saklanmıştır kaybolmaz. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubesini aramak suretiyle ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza erişebilirsiniz.


Mng Kargo Matbaacılar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.