Mng Kargo Tuşba Şubesi

Adres

İstasyon Mahallesi Erciş Yolu Üzeri Et Balık Kurumu Lojmanları No: 62/B Merkez Van

Telefon

0 432 223 4343

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Tuşba Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Tuşba Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Tuşba Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girdikten sonra akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Tuşba Şubesi'nin konumuna yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz alternatif vesaitle ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Tuşba Şubesi ve diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifi almak üzere yukarıda da görüldüğü üzere Maps teknolojisinin imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Tuşba Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu tavsiyeler Google tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Şubeye nasıl gidilir, alternatif yol tarifleri haritada gösterilecektir. Bu yol tarifini telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Tuşba Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Kazalar veya diğer acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Tuşba Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik online olarak kargo takip yapmak hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip numaranıza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa zahmetsizce Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Sitemizin ana sayfasından kargo takip hızlıca yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasından sonra sağında bulunan kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numarasını harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Bir sonraki adım olarak hemen sağında bulunan Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip kodu hatasızsa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz yola çıktıktan bir iki saat içinde tekrar sorgulayın.

Takip numarasını unuttuysanız hiç sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip detayları ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde uzun süre saklanır ve tekrar erişilebilir. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip kodunuza ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Tuşba Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.