Mng Kargo Van Gölü Şubesi

Adres

Şerefiye Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi Caner İş Merkezi No: 23/C Merkez Van

Telefon

0 432 210 0540

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Van Gölü Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Van Gölü Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Van Gölü Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde başlangıç adresinizi seçin.

Başlangıç noktası seçimini müeakip yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Van Gölü Şubesi'nin bulunduğu adrese yürüme mesafesinde değilseniz alternatif ulaşım imkanlarıyla gidebilirsiniz.

Mng Kargo Van Gölü şubesine rota sormak için Google Haritalar sitesini ve uygulamasını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Van Gölü Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu öneriler Google Haritalar marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi ve tahmini varış süreleri ekranda görüntülenecektir. Yol tarifi bilgilerini telefonuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Van Gölü Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. İdarelerin aldığı önlemler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Van Gölü Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramaya gerek olmaksızın sitemiz üzerinden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Ayrıca online kargo takip süreçleri çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodu hazırsa direkt olarak Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip işlerinizi sürdürebilirsiniz.

Sayfanın üstündeki kargo takip uygulamasını bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek: Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen sağında bulunan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numarasını büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Daha sonra hemen sağında bulunan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip numaranız hatasızsa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip yaparken bazen teknik gecikmeler yaşanabileceğini not düşmekte fayda var. Acele etmeyin, paketiniz yola çıktıktan birkaç saat sonra yeniden deneyin.

Kargo takip kodunuzu kaybettiyseniz telaşa gerek yok, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda bu konularla ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde uzun süre saklanır ve tekrar erişilebilir. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak ya da Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Van Gölü Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.