Mng Kargo Van Gölü Şubesi

Adres

Şerefiye Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi Caner İş Merkezi No: 23/C Merkez Van

Telefon

0 432 210 0540

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Van Gölü Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Van Gölü Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Van Gölü Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde başlangıç adresinizi seçin.

Başlangıç noktası seçimini müeakip yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Van Gölü Şubesi'nin bulunduğu adrese yürüme mesafesinde değilseniz alternatif ulaşım imkanlarıyla gidebilirsiniz.

Mng Kargo Van Gölü şubesine rota sormak için Google Haritalar sitesini ve uygulamasını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Van Gölü Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu öneriler Google Haritalar marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi ve tahmini varış süreleri ekranda görüntülenecektir. Yol tarifi bilgilerini telefonuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Van Gölü Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. İdarelerin aldığı önlemler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Van Gölü Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade ana sayfamızdan kargo takip rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik online olarak kargo takibi daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz hazırsa doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip uygulamasını bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından sağındaki veya altındaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Son olarak sağında bulunan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip kodu hatasızsa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken bazı durumlarda gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamak lazım. Telaşa lüzum yok paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem yok çaresi var. Mng Kargo takip sayfasında takip işlemleri ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodları firmanın sisteminde uzun süre saklanır ve sorgulanabilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Van Gölü Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.