Mng Kargo Urartu Şubesi

Adres

Vali Mithat Bey Mahallesi Hastane Caddesi Tiana Center İş Merkezi No: 6 Merkez Van

Telefon

0 432 215 2180

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Urartu Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Urartu Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Urartu Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında başlangıç adresinizi girin veya haritadan konumunuzu seçin.

Yol tarifi için ilk konumu seçtikten sonra yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Urartu şubesine yürüyebilecek halde değilseniz arabanızla veya varsa toplu taşımayla giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Mng Kargo Urartu şubesinin adresine güzergah sormak için Google Maps uygulamasının imkanlarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Urartu Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Güzergah önerileri ve rotalar Google Haritalar tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Tahmini varış süreleri, yol tarifleri, toplu taşıma gibi öneriler yolların trafik durumu da göz önünde bulundurularak harita üstünde işaretlenmiş olarak detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Urartu Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Urartu Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramaya gerek olmadan ana sayfamızdan kargo takip işlemlerini hızlıca yapabilirsiniz. Üstelik internetten ya da uygulamadan kargo takip daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız doğruca Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Giriş sayfamızdan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi sürdürebilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağındaki veya altındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Kargo takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Bunun ardından hemen sağında bulunan büyüteci işaretleyin. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında kimi zaman gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Acele etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat sonra tekrar sorgulayın.

Takip numarasını bilmiyorsanız o da sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda bu konularla ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodları kargo firmasının veri tabanında uzun süre saklanır ve kaybolmaz. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Urartu Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.