Mng Kargo Anadolu Şubesi

Adres

Horozluhan Mahallesi Anadolu Sanayi Öksüz Caddesi Uygarlar Sok. No: 1 Selçuklu Konya

Telefon

0 332 248 3887

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Anadolu Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Anadolu Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Anadolu Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin. Bu işlemi harita üstünde tıklayarak da yapabilirsiniz.

Yol tarifi için ilk konumu seçmenizi müteakip telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Mng Kargo Anadolu Şubesi'nin bulunduğu adrese yaya gidilemiyorsa kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Mesai saatleri ile birlikte adres ve telefon numarası verilen şubeye rota sormak için Google tarafından sunulan Haritalar teknolojisini kullanmaktayız. Burada verilen yol tarifi aslında buradaki değişkenlere bağlı olarak değişmektedir:

  • Yol tarifini etkileyen hususlar
  • Başlangıç noktası
  • Trafik yoğunluğu

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Anadolu Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu yol tarifleri Google Haritalar tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi ve tahmini varış süreleri ekranda görüntülecek. Ayrıca bu bilgileri kaydetmek isterseniz telefonunuza e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Anadolu Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Kapanan yollar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Anadolu Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Selçuklu Şubeleri

Selçuklu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Selçuklu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şube ile irtibata geçmeden önce sitemiz üzerinden kargo takip rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kargo takibini online yapmak daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Sitemizin ana sayfasından kargo takibi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip modülünü bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra sağında bulunan kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Akabinde hemen sağında bulunan büyütece dokunun. Kargo takip numarası doğru girdiyseniz paketin konumu görünecektir. Kargo takip yaparken sık olmamakla birlikte teknik gecikmeler yaşanabileceğini not düşmekte fayda var. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numarasını kaybettiyseniz problem değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip sayfasında bununla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde kayıtlıdır kaybolmaz. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo gönderi takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Anadolu Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.