Mng Kargo Meram Şubesi

Adres

Babalık Mahallesi Çimenzar Caddesi No: 2/D Selçuklu Konya

Telefon

0 332 322 4212

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Meram Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Meram Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Meram Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada mesafe hesabı için bir başlangıç noktası seçmelisiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretlemenizin ardından genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Meram şubesinin bulunduğu yere yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Mng Kargo'nun detayları yukarıda belirtilen Meram şubesine yol tarifini sormak üzere Google Haritalar altyapısını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Meram Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu güzergahlar yazılımsal olarak otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifiniz alternatif güzergah ve ulaşım önerileri ile birlikte haritada belirecektir. Kargo şubesine giden yol tarifini kendinizle paylaşabilirsiniz.

Mng Kargo Meram Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Meram Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Selçuklu Şubeleri

Selçuklu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Selçuklu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız en yakın kargo şubesinden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Üstelik online olarak kargo takip yapmak çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip numaranıza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz hazırsa hiç durmadan Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip işlemlerini yapmanız imkan dahilinde.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra sağında bulunan kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Son adım olarak altında bulunan "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip numaranız doğruysa sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında sık olmamakla birlikte bilgilerin geç gelebileceğini unutmamak lazım. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz işlendikten en geç 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Takip numaranızı kaybettiyseniz o da sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodları firmanın sisteminde bulunmaktadır kaybolmaz. En yakın Mng Kargo şubeyi arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo kargo takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Meram Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.