Mng Kargo Meram Şubesi

Adres

Babalık Mahallesi Çimenzar Caddesi No: 2/D Selçuklu Konya

Telefon

0 332 322 4212

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Meram Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Meram Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Meram Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada mesafe hesabı için bir başlangıç noktası seçmelisiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretlemenizin ardından genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Meram şubesinin bulunduğu yere yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Mng Kargo'nun detayları yukarıda belirtilen Meram şubesine yol tarifini sormak üzere Google Haritalar altyapısını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Meram Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu güzergahlar yazılımsal olarak otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifiniz alternatif güzergah ve ulaşım önerileri ile birlikte haritada belirecektir. Kargo şubesine giden yol tarifini kendinizle paylaşabilirsiniz.

Mng Kargo Meram Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Meram Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Selçuklu Şubeleri

Selçuklu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Selçuklu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramadan önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız mümkün. Çoğu zaman online kargo takibi oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Sitemizin ana sayfasından kargo takip işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip modülünü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasından sonra hemen sağında bulunan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Son olarak da hemen sağındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında bazı durumlarda sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Kargo takip kodunu unuttuysanız telaşa gerek yok, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip sayfasında bununla ilgili hususlar anlatılmıştır. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde bulunmaktadır ve sorgulanabilir. Evinize en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Meram Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.