Mng Kargo Konevi Şubesi

Adres

Konya Organize Sanayi Bölgesi Büyük Kayacık Mahallesi Güneştepe Sok. No: 16 Selçuklu Konya

Telefon

0 332 239 1236

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Konevi Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Konevi Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Konevi Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede alternatif rotaları hesaplamak için başlangıç noktanızı seçmelisiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretledikten sonra akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok.

Mng Kargo Konevi şubesine yaya gidebilecek halde değilseniz farklı vasıtalarla erişim sağlayabilirsiniz. Bu şubeye güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google tarafından sunulan Haritalar uygulamasının imkanlarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Konevi Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Yol tarifleri Google'ın Haritalar uygulaması tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Şubeye giden alternatif yol tarifleriniz trafik de hesaba katılarak harita üstünde işaretlenmiş olarak detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Konevi Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. İdarelerin aldığı önlemler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Konevi Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Selçuklu Şubeleri

Selçuklu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Selçuklu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için en yakın kargo şubesini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından hemen sağında bulunan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bir sonraki adım olarak hemen yanındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Takip kodunuz doğru girdiyseniz paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazı durumlarda bilgilerin geç gelebileceğini not düşmekte fayda var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, çaresi var. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili bilgi mevcuttur. Size özel kargo takip kodunuz firmanın sisteminde uzun süre saklanır ve tekrar erişilebilir. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şube yetkilisinden ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo kargo takip numarasına tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Konevi Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.