Mng Kargo Nalçacı Şubesi

Adres

Medrese Mahallesi Nalçacı Caddesi Eğitimciler Sitesi A Blok No: 62/A Selçuklu Konya

Telefon

0 332 238 4198

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Nalçacı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Nalçacı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Nalçacı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde bir başlangıç noktası seçmeniz gerekmektedir.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girmenizin ardından telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Mng Kargo'nun Nalçacı şubesine yürüyerek gitme imkanınız yoksa kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla varabilirsiniz. Mesai saatleri ile birlikte adres ve telefon numarası verilen şubeye güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google Haritalar uygulamasının imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Nalçacı Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu rotalar Google Maps tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Tahmini varış süreleri, yol tarifleri ve toplu taşıma gibi öneriler haritada görüntülenecektir.

Mng Kargo Nalçacı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Yol kazaları yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Nalçacı Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Selçuklu Şubeleri

Selçuklu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Selçuklu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramaya gerek olmadan Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Üstelik online kargo takibi zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa beklemeden Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstündeki kargo takip uygulamasını bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra alttaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Kargo takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Son olarak alt taraftaki büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip kodu hatasızsa paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazen bilgilerin geç güncellenebileceğini not düşmekte fayda var. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat sonra yeniden deneyin.

Kargo takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem yok çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair bilgileri bulabilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında aynen durur ve sorgulanabilir. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo kargo takip koduna ulaşacaksınız.


Mng Kargo Nalçacı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.