Mng Kargo Ankara Merkez Şubesi

Adres

Şehit Osman Avcı Mahallesi 1419. Cadde No: 4 Etimesgut Ankara

Telefon

0 312 815 4856

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Ankara Merkez Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Ankara Merkez Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Ankara Merkez Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında başlangıç adresinizi seçin.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girdikten sonra telefonunuzun ekranından ya da bilgisayarınızdan başka bir işlem gerekmemektedir.

Ankara Merkez şubesine uzak bir konumdaysanız alternatif vasıtalarla ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai detayları yukarıda verilen Mng Kargo Ankara Merkez şubesine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere en üstteki haritadan da anlaşılacağı üzere Google teknolojisinin imkanlarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Ankara Merkez Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Yol tarifi Google tarafından yazılım marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine giden tüm alternatif yollar, yöntemler, öneriler ve trafik durum bilgisi haritada gösterilecektir. Bu yol tarifini telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Ankara Merkez Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Ankara Merkez Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Etimesgut Şubeleri

Etimesgut ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Etimesgut ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramadan önce sitemizden de kargo takip işlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Genellikle internet sitesinden kargo takip sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip için kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Sitemizin ana sayfasından kargo takip sürdürebilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra alttaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip numaranızı harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Akabinde hemen sağındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip kodunuz doğruysa paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip yaparken bazı durumlarda teknik gecikmeler yaşanabileceğini not düşmekte fayda var. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat içinde yeniden deneyin.

Kargo takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem yok yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfasında bununla ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodları şirketin bilgi bankasında saklanır kaybolmaz. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesinden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo gönderi takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Ankara Merkez Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.