Mng Kargo Şaşmaz Şubesi

Adres

Bahçekapı Mahallesi Şaşmaz Oto Sanayi Sitesi 1. Cadde 2542. Sokak No: 16/E Şaşmaz Etimesgut Ankara

Telefon

0 312 278 6153

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Şaşmaz Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Şaşmaz Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Şaşmaz Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girdikten sonra genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Şaşmaz şubesinin konumuna yürüme mesafesinde değilseniz farklı taşıtlarla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz.
Mng Kargo Şaşmaz şubesinin adresine yol tarifi sormak için Google'ın uygulamalarından biri olan Maps sitesini ve uygulamasını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Şaşmaz Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu tavsiyeler Google Haritalar marifetiyle hesaplanmaktadır. Yol tarifi, her bir ulaşım yöntemine göre tahmini varış süreleri ayrı ayrı güzergahların trafik durumları da gözetilerek haritada detaylandırılacaktır. Yol tarifini daha sonrası için kaydedebilir, kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Şaşmaz Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Şaşmaz Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Etimesgut Şubeleri

Etimesgut ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Etimesgut ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade sitemizden de kargo takip işlerinizi yapmanız mümkün. Genellikle online kargo takip işlemleri çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna veya numarasına erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz hazırsa doğruca Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Anasayfadan kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasından sonra sağındaki veya altındaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Bunu da yaptıktan sonra hemen yanındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulamalarında kimi zaman sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Takip kodunu bilmiyorsanız sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip sayfasında bu konularla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde bulunmaktadır ve kaybolmaz. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Şaşmaz Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.