Mng Kargo Etimesgut Şubesi

Adres

İstasyon Mahallesi Ulubatlı Hasan Caddesi No: 23/11 Etimesgut Ankara

Telefon

0 312 440 0085

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Etimesgut Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Etimesgut Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Etimesgut Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin. Haritadan tıklayarak da yapmanız mümkün.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girdikten sonra genellikle başka bir işlem yapmanıza gerek kalmamaktadır. Google Haritalar otomatik olarak sonuç döndürmektedir.

Mng Kargo'nun Etimesgut Şubesi'ne yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz toplu taşımayla erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz. Etimesgut ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine rota sormak için Google Haritalar sitesini ve uygulamasını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Etimesgut Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu yol tarifleri bir yazılım marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesinin tüm yol tarifleri ve tahmini varış süreleri trafik yoğunlukları ve yolların kapalı olma durumlarına da bakılarak haritada görüntülenecektir.

Mng Kargo Etimesgut Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Etimesgut Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Etimesgut Şubeleri

Etimesgut ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Etimesgut ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramaya gerek olmaksızın sitemiz üzerinden kargo takibine dair tüm işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Ayrıca online kargo takip süreçleri çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip kodunuza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takibi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip modülünü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından sağında bulunan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Kargo takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Son olarak hemen sağındaki büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde sık olmamakla birlikte bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamak lazım. Acele etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Takip kodunuzu bilmiyorsanız o da sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda bu konularla ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında bulunmaktadır ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo takip kodunuza tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Etimesgut Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.