Mng Kargo Orsan Şubesi

Adres

Ahi Evran Mahallesi O.S.B. 13. Sokak Dökümcüler Sitesi No: 154/A Etimesgut Ankara

Telefon

0 312 267 0671

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Orsan Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Orsan Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Orsan Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Başlangıç konumu seçtikten sonra akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Orsan şubesinin adresine uzak bir mesafedeyseniz aracınızla veya toplu taşıma imkanlarıyla erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz. Mng Kargo'nun detayları yukarıda belirtilen Orsan şubesine yol tarifini sormak için Haritalar uygulamasının altyapısını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Orsan Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu tarifler Google tarafından algoritma marifetiyle hesaplanmaktadır. Kargo şubesine arabayla, bisikletle veya yürüyerek nasıl gidilebileceği harita üstünde vurgulanmış bir şekilde görüntülenecektir.

Mng Kargo Orsan Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Orsan Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Etimesgut Şubeleri

Etimesgut ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Etimesgut ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramadan önce sitemiz üzerinden kargo takip işlemlerini yürütebilirsiniz. Üstelik internet sitesinden kargo takip oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Sitemizin ana sayfasından kargo takip işlemlerinizi yapmanız mümkün.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip uygulamasını bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra hemen sağında bulunan kargo takip kodunu girin yazan yere Kargo takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Bunun akabinde sağındaki veya altındaki sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip bilgileriniz hatasız bir şekilde girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazen teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamakta faydar var. Telaşa lüzum yok kargonuz sisteme tanımlandıktan birkaç saat sonra tekrar bakın.

Kargo takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem yok bulmanız mümkün. Mng Kargo takip sayfasında bu konularla ilgili hususlar anlatılmıştır. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında kayıtlıdır kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo kargo takip kodunuza ulaşacaksınız.


Mng Kargo Orsan Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.