Mng Kargo Eryaman Şubesi

Adres

Altay Mahallesi Orhanbey Caddesi Galeria İş Merkezi No: 3/20 Eryaman Etimesgut Ankara

Telefon

0 312 281 3203

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Eryaman Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Eryaman Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Eryaman Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında soldaki menüden ilk noktayı seçin.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girmenizi müteakip akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok. Klavyenizden ise Enter'a basmanız yeterli.

Mng Kargo'nun Eryaman Şubesi'ne yaya gidemeyecek kadar uzaktaysanız farklı ulaşım imkanlarıyla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Yukarıda adres ve telefonu verilen şubeye yol tarifi almak üzere Google Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Eryaman Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu rotalar bir yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri de dahil olmak üzere yol trafik bilgileri ile birlikte haritada işaretlenecektir.

Mng Kargo Eryaman Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Kazalar veya diğer acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Eryaman Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Etimesgut Şubeleri

Etimesgut ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Etimesgut ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şubeyi aramaya gerek olmaksızın sitemizden de kargo takip işlerinizi yapmanız mümkün. Çoğu zaman online kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna veya numarasına erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Giriş sayfamızdan kargo takip işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip modülünü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasından sonra altında bulunan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip numarasını büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girin. Son olarak da hemen yanındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip bilgileriniz hatasızsa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip yaparken bazı durumlarda gecikmelerin yaşanabileceğini not düşmekte fayda var. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunuzu bilmiyorsanız hiç sorun değil, çaresi var. Mng Kargo takip sayfasında takip detayları ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodları kargo şirketinin sisteminde uzun süre saklanır ve kaybolmaz. En yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo takip numarasına tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Eryaman Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.