Mng Kargo Aydınevler Şubesi

Adres

Aydınevler Mahallesi Selçuk Bey Caddesi No: 27/A Maltepe İstanbul

Telefon

0 216 366 3610

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Aydınevler Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Aydınevler Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Aydınevler Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz. Başlangıç seçme işlemini haritadan yapabilirsiniz.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girmenizi müteakip akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Mng Kargo Aydınevler şubesine yaya gidebilecek halde değilseniz kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak varabilirsiniz. Telefon ve adres gibi bilgileri verilen şubeye rota ve yol tarifi için yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps uygulamasının altyapısını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Aydınevler Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu tavsiyeler bir yazılım marifetiyle programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Şubeye nasıl gidilir, alternatif yol tarifleri trafik durumu da işaretlenmiş bir şekilde ekranda belirecektir.

Mng Kargo Aydınevler Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Aydınevler Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Maltepe Şubeleri

Maltepe ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Maltepe ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramaya gerek olmadan sitemiz üzerinden kargo takip işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle kargo takibini online yapmak çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız mümkün.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip uygulamasını bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen sağındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Kargo takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Daha sonra alt taraftaki büyütece dokunun. Kargo takip kodu hatasızsa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken kimi zaman teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamakta faydar var. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Kargo takip kodunu hatırlamıyorsanız o da sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodları kargo şirketinin sistemlerinde saklanır kaybolmaz. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo çağrı merkezinden birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Aydınevler Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.