Mng Kargo Aydınevler Şubesi

Adres

Aydınevler Mahallesi Selçuk Bey Caddesi No: 27/A Maltepe İstanbul

Telefon

0 216 366 3610

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Aydınevler Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Aydınevler Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Aydınevler Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz. Başlangıç seçme işlemini haritadan yapabilirsiniz.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girmenizi müteakip akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Mng Kargo Aydınevler şubesine yaya gidebilecek halde değilseniz kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak varabilirsiniz. Telefon ve adres gibi bilgileri verilen şubeye rota ve yol tarifi için yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps uygulamasının altyapısını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Aydınevler Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu tavsiyeler bir yazılım marifetiyle programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Şubeye nasıl gidilir, alternatif yol tarifleri trafik durumu da işaretlenmiş bir şekilde ekranda belirecektir.

Mng Kargo Aydınevler Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Aydınevler Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Maltepe Şubeleri

Maltepe ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Maltepe ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramadan önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Ayrıca online kargo takip süreçleri çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodu yanınızdaysa doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip modülünü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen sağındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numarasını büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Bunu da yaptıktan sonra alt kısımda büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz sonuç gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken sık olmamakla birlikte gecikmelerin yaşanabileceğini not düşmekte fayda var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunu bilmiyorsanız telaşa gerek yok, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfasında takip süreçlerine dair her türlü detay var. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında aynen durur kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Aydınevler Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.