Mng Kargo Dragos Şubesi

Adres

Cevizli Mahallesi Orhangazi Caddesi No: 46/B Maltepe İstanbul

Telefon

0 216 459 4722

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Dragos Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Dragos Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Dragos Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir.

Yol tarifi almak için ilk konumunuzu seçtikten sonra telefonunuzun ekranından ek bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Dragos Şubesi'nin bulunduğu adrese uzak bir konumda yer alıyorsanız arabanızla ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Detayları sayfanın başında belirtilen Dragos şubesine yol ve ulaşım durumunu sormak için Google Haritalar teknolojisini kullanıyoruz.

Mng Kargo Dragos Şubesi'ne çizilen yol tarifi ve ulaşım alternatifleri genel olarak aşağıdaki listedeki değişkenlere bağlıdır:

  1. Bulunduğunuz yer
  2. Varacağınız yere kadar trafik yoğunluğu
  3. Kapalı yollar

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Dragos Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bunlar Google tarafından yazılım marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine yol tarifi haritada detaylandırılacaktır. Yol tarifini daha sonrası için kaydedebilir, kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Dragos Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Dragos Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Maltepe Şubeleri

Maltepe ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Maltepe ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için en yakın kargo şubesinden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip işlemleri zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu hazırsa hemen Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip modülünü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından hemen sağındaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip numaranızı harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Bunun akabinde alttaki sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip bilgileriniz doğru girdiyseniz paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazen bilgilerin geç gelebileceğini unutmamalısınız. Acele etmeyin, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat sonra yeniden deneyin.

Takip numaranızı bilmiyorsanız telaşa gerek yok, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda bununla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodları şirketin veri tabanında aynen durur kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesini arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo takip numarasına tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Dragos Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.