Mng Kargo Küçükyalı Şubesi

Adres

Küçükyalı Merkez Mahallesi Atatürk Caddesi No: 17/E Maltepe İstanbul

Telefon

0 216 417 8564

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Küçükyalı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Küçükyalı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Küçükyalı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında başlangıç adresinizi seçin.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girmenizin ardından klavyenizden Enter'a basmanız yeterli.

Küçükyalı şubesinin konumuna yakında değilseniz arabayla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun Küçükyalı şubesine yol tarifi almak için Google'ın uygulamalarından biri olan Maps teknolojisini kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Küçükyalı Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu yol tarifi önerileri Google tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifiniz farklı ulaşım yöntemleriyle birlikte haritada işaretlenecektir.

Mng Kargo Küçükyalı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Küçükyalı Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Maltepe Şubeleri

Maltepe ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Maltepe ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şubeyi aramaya gerek olmaksızın sitemiz üzerinden kargo takip işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Çoğu zaman internetten ya da uygulamadan kargo takip daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa zahmetsizce Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Sitemizin ana sayfasından kargo takip işlemlerini yapmanız imkan dahilinde.

Açılacak olan sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasından sonra altında bulunan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Kargo takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice girin. Bunu da yaptıktan sonra altındaki büyütece dokunun. Kargo takip bilgileriniz doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken kimi zaman bilgilerin geç güncellenebileceğini not düşmekte fayda var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan bir iki saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numaranızı bilmiyorsanız hiç sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip sayfasında takip işlemleri ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodları kargo şirketinin sisteminde bulunmaktadır kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesini arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Küçükyalı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.