Mng Kargo Küçükyalı Şubesi

Adres

Küçükyalı Merkez Mahallesi Atatürk Caddesi No: 17/E Maltepe İstanbul

Telefon

0 216 417 8564

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Küçükyalı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Küçükyalı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Küçükyalı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında başlangıç adresinizi seçin.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girmenizin ardından klavyenizden Enter'a basmanız yeterli.

Küçükyalı şubesinin konumuna yakında değilseniz arabayla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun Küçükyalı şubesine yol tarifi almak için Google'ın uygulamalarından biri olan Maps teknolojisini kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Küçükyalı Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu yol tarifi önerileri Google tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifiniz farklı ulaşım yöntemleriyle birlikte haritada işaretlenecektir.

Mng Kargo Küçükyalı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Küçükyalı Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Maltepe Şubeleri

Maltepe ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Maltepe ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için en yakın kargo şubesinden önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca internetten kargo takip daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi yapabilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından alt kısımda takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Kargo takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Akabinde alttaki büyütece dokunun. Takip kodunuz doğruysa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken sık olmamakla birlikte gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan birkaç saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip numarasını hatırlamıyorsanız sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair her türlü detay var. Kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında aynen durur ve sorgulanabilir. Size en yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo kargo takip kodunuza tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Küçükyalı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.