Mng Kargo Zümrütevler Şubesi

Adres

Girne Mahallesi Nehir Sok. No: 8-10/B Maltepe İstanbul

Telefon

0 216 457 0134

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Zümrütevler Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Zümrütevler Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Zümrütevler Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada başlangıç adresinizi seçin.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girdikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz.

Mng Kargo Zümrütevler şubesine yürüyebilecek halde değilseniz kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Zümrütevler şubesine yol tarifi için Google Haritalar sitesini ve uygulamasını kullanmaktayız. Yol tarifleri ve alternatif güzergah önerileri genel olarak farklı değişkenlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  • Yola çıkış noktası
  • Güzergah mesafesi
  • Acil durumlar veya kapalı yollar

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Zümrütevler Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Kargo şubesine alternatif güzergahlar ve ulaşım yöntemleri ekranın sağ tarafında gösterilecektir.

Mng Kargo Zümrütevler Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Yol kazaları gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Zümrütevler Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Maltepe Şubeleri

Maltepe ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Maltepe ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramaya gerek olmaksızın Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız mümkün. Genellikle online kargo takibi çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Giriş sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen yanındaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Kargo takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Daha sonra alt kısımda Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Takip numaranız doğru girdiyseniz sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında kimi zaman gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz işlendikten birkaç saat sonra yeniden deneyin.

Kargo takip kodunuzu bilmiyorsanız hiç sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfamızda takip süreçlerine dair her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodu şirketin veri tabanında saklanmıştır ve kaybolmaz. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubesinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo kargo takip koduna kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Zümrütevler Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.