Mng Kargo Zümrütevler Şubesi

Adres

Girne Mahallesi Nehir Sok. No: 8-10/B Maltepe İstanbul

Telefon

0 216 457 0134

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Zümrütevler Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Zümrütevler Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Zümrütevler Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada başlangıç adresinizi seçin.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girdikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz.

Mng Kargo Zümrütevler şubesine yürüyebilecek halde değilseniz kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Zümrütevler şubesine yol tarifi için Google Haritalar sitesini ve uygulamasını kullanmaktayız. Yol tarifleri ve alternatif güzergah önerileri genel olarak farklı değişkenlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  • Yola çıkış noktası
  • Güzergah mesafesi
  • Acil durumlar veya kapalı yollar

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Zümrütevler Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Kargo şubesine alternatif güzergahlar ve ulaşım yöntemleri ekranın sağ tarafında gösterilecektir.

Mng Kargo Zümrütevler Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Yol kazaları gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Zümrütevler Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Maltepe Şubeleri

Maltepe ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Maltepe ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip işlerinizi yapmanız mümkün. Üstelik online olarak kargo takip yapmak zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Sitemizin anasayfasından kargo takibi yürütebilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasından sonra alt kısımda kargo takip kodunu girin yazan yere Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice yazmalısınız. Bunu yaptıktan sonra alttaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman gecikmelerin yaşanabileceğini not düşmekte fayda var. Telaşlanmayın, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Takip numarasını kaybettiyseniz hiç sorun değil, çaresi var. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde aynen durur ve kaybolmaz. Evinize en yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo gönderi takip numarasına erişebilirsiniz.


Mng Kargo Zümrütevler Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.