Mng Kargo Süreyyapaşa Şubesi

Adres

Feyzullah Mahallesi Bağdat Caddesi Tecer Sokak No: 1 Maltepe İstanbul

Telefon

0 216 441 9699

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Süreyyapaşa Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Süreyyapaşa Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Süreyyapaşa Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında sol üst köşeden başlangıç noktasını seçin ya da haritadan tıklayın.

Başlangıç noktası seçimini müeakip akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Mng Kargo Süreyyapaşa şubesine yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız kendi arabanız veya toplu taşımayla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Adres ve telefon numarası yukarıda belirtilen Mng Kargo Süreyyapaşa şubesine yol tarifi sormak için Google Haritalar altyapısını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Süreyyapaşa Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu yol tarifleri Google tarafından yazılım marifetiyle programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif yol tarifleri ve ulaşım önerileri yol trafik bilgileri ile birlikte ekranda görüntülecek. Ayrıca bu bilgileri kaydetmek isterseniz telefonunuza e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Süreyyapaşa Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Yol kazaları gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Süreyyapaşa Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Maltepe Şubeleri

Maltepe ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Maltepe ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şubeyi aramadan önce sitemizden de kargo takibi sürdürebilirsiniz. Üstelik internetten kargo takip sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takibi yürütebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasından sonra hemen sağında yer alan kargo takip kodunu girin yazan yere Kargo takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Bunu yaptıktan sonra alt taraftaki sorgula butonuna tıklayın. Takip numaranız doğru girdiyseniz sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazen gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamakta faydar var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numaranızı kaybettiyseniz telaşa gerek yok, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair hususları inceleyebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde kayıtlıdır ve tekrar erişilebilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo kargo takip koduna tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Süreyyapaşa Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.