Mng Kargo Süreyyapaşa Şubesi

Adres

Feyzullah Mahallesi Bağdat Caddesi Tecer Sokak No: 1 Maltepe İstanbul

Telefon

0 216 441 9699

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Süreyyapaşa Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Süreyyapaşa Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Süreyyapaşa Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında sol üst köşeden başlangıç noktasını seçin ya da haritadan tıklayın.

Başlangıç noktası seçimini müeakip akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Mng Kargo Süreyyapaşa şubesine yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız kendi arabanız veya toplu taşımayla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Adres ve telefon numarası yukarıda belirtilen Mng Kargo Süreyyapaşa şubesine yol tarifi sormak için Google Haritalar altyapısını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Süreyyapaşa Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu yol tarifleri Google tarafından yazılım marifetiyle programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif yol tarifleri ve ulaşım önerileri yol trafik bilgileri ile birlikte ekranda görüntülecek. Ayrıca bu bilgileri kaydetmek isterseniz telefonunuza e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Süreyyapaşa Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Yol kazaları gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Süreyyapaşa Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Maltepe Şubeleri

Maltepe ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Maltepe ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramaya gerek olmadan 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip işlemlerini yürütebilirsiniz. Çoğu zaman online olarak kargo takip yapmak çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa doğruca Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip modülünü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örneğin Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen sağında yer alan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Son olarak hemen yanındaki büyüteci işaretleyin. Kargo takip numarası doğruysa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip yaparken sık olmamakla birlikte bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamakta faydar var. Telaşlanmayın, paketiniz işlendikten birkaç saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip süreçlerine dair bilgi mevcuttur. Kargo takip kodları kargo firmasının veri tabanında bulunmaktadır kaybolmaz. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesini arayarak ya da Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Süreyyapaşa Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.