Mng Kargo Ayıntap Şubesi

Adres

Budak Mahallesi Ali Fuat Cebesoy Bulvarı No: 34/B Şehitkamil Gaziantep

Telefon

0 342 323 5444

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Ayıntap Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Ayıntap Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Ayıntap Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girmenizin ardından telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Ayıntap şubesine yürüyebilecek halde değilseniz kendi arabanız veya toplu taşımayla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz.

Mesai saatleri ile birlikte adres ve telefon numarası verilen şubeye güzergah çizimi için Google'ın uygulamalarından biri olan Maps sitesini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Ayıntap Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu tavsiyeler Google Maps tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine yol tarifi ekranda görüntülecek. Ayrıca bu bilgileri kaydetmek isterseniz telefonunuza e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Ayıntap Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Ayıntap Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Şehitkamil Şubeleri

Şehitkamil ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şehitkamil ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şube ile irtibata geçmeden önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takibi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle online kargo takip süreçleri zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız doğruca Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Sitemizin anasayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Sayfanın en üstündeki kargo takip modülünü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra alt kısımda kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Daha sonra sağ taraftaki büyüteci işaretleyin. Kargo takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında ara sıra gecikmelerin yaşanabileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan birkaç saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu bilmiyorsanız hiç sorun değil, çaresi var. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin veri tabanında aynen durur kaybolmaz. Size en yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo kargo takip kodunuza kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Ayıntap Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.